בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרוייקט Y מתקצר 
 
 
מורן שריר

מערכת מיקסר בתדהמה: במסיבת עיתונאים שנערכה הבוקר התבשר עם ישראל על קיצוצו של הפרוייקט. מורן שריר עם כל הפרטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תוכנית העשור האמיתית, פרוייקט Y, מגיעה אל קיצה מהר מהצפוי. במסיבת עיתונאים דרמטית הכריזה הפקת התוכנית על קיצור הפרוייקט בשבוע ועל קיומה של תוכנית גמר חגיגית שתתקיים (ותועבר בשידור ישיר!) באתר סודי אשר אינו הווילה (חוף ניצנים, אולי?). כמו כן שונתה שיטת ההצבעה, והקהל נקרא להצביע השבוע למועמד העדיף עליו, ולא לזה שהוא רוצה בהדחתו.

כל שבעת הדיירים מועמדים השבוע להדחה, ומתוכם השניים שיקבלו את מספר הקולות המועט ביותר ייאלצו ללכת הביתה. אל תוכנית הגמר, שתשודר ב-25 בנובמבר, יגיעו חמשת המועמדים הנותרים, שילוו במשפחותיהם ובכל דיירי הווילה לדורותיה. הפקת התוכנית אף מסרה כי חברת YES קנתה עונה חדשה של "פרוייקט Y", שתעלה בחודש מרץ הבא עלינו לטובה.

במסיבת העיתונאים השתתפו שבעת כוכבי הפרוייקט ששרדו את השבועות הקשים בווילה (בשבוע שעבר נטש יוגב ברזילי את הווילה על דעת עצמו לאחר שהתקשה לעמוד במתחים). מסיבת העיתונאים שמה קץ לחרושת השמועות שרצו בסוף השבוע האחרון, שדיברו, בין השאר, על כך שדקלה ברחה כביכול מהווילה ושסירק החליט לעזוב.

קמילה הבריקה כהרגלה במחשוף נדיב ולא התביישה להודות שהיא לא אוהבת את דקלה. דקלה התחסדה כהרגלה ונזפה בעיתונאי ערוץ 10 על שהשתמש לטענתה בשפה לא ראויה. כל שבעת הכוכבים נראו בעיקר נרגשים מהעיתונאים והצלמים שעטו עליהם.

צוות ההפקה הכחיש כי התוכנית קוצרה בעקבות המלצת הפסיכולוגים. עורכת התוכנית, לי ירדני, טענה כי הפרוייקט הגיע למיצויו והסיבה לקיצוצה היא חשש מאיבוד עניין מתמשך. אליענה, מצדה, הודתה שמורגשת בווילה נפילת מתח מאז עזיבתו של יוגב.

מערכת מיקסר מוסרת שראוי שכל אזרח ישתמש בזכותו הדמוקרטית ויעזור לסלק מהווילה את דקלה וסירק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by