בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בושת הזהב 
 
 מלכת העשור על פי `פנאי פלוס`. נינט   
 
מערכת מיקסר

בכירים בתעשיית הטלוויזיה בארץ המומים מתוצאות "מסך הזהב". דודו טופז: זה כמו שמושיק עפיה יוכרז כזמר העשור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכירים בתעשיית הטלוויזיה בארץ עדיין המומים מתוצאות טקס "מסך הזהב", שהתקיים במוצ"ש האחרון, ומהבחירות השונות והמשונות שהוגשו שם מטעם קוראי "פנאי פלוס". מעל לכל, כך נדמה, עומדת התמיהה על זכייתה של התוכנית הצעירה והלהיטית "כוכב נולד" בקטגוריית תוכנית העשור של ערוץ 2.

אנשי טלוויזיה בארץ מגדירים את הבחירת ב"כוכב נולד" בביזיון. העובדה שתוכניות שרצו חודשים ספורים בלבד הוכללו ברשימת המועמדים לתוכנית העשור, והתחרו עם תוכניות שרצות מיומו הראשון של הערוץ, מתקבלת בהרמת גבה מופגנת.

יגאל שילון אמר ל-Ynet כי הוא המום לחלוטין. "לא אשמים כל הילדים ששולחים SMS, הם לא זוכרים", אמר שילון. "הם רואים תוכנית שהם אוהבים - ומצביעים. אבל עצם ההכללה בקטגוריה - מה זה? אני לא מבין את זה! איפה תוכניות כמו 'מסע עולמי', 'שמש', 'עובדה'?".

גם דודו טופז גורס כי מדובר בפאדיחה חסרת תקדים. "זה כמו שהיית עושה פרס זמר העשור, ולצד שלמה ארצי וריטה, היית שם את מושיק עפיה, כי יש לו עכשיו איזה שלאגר", אמר טופז ל-YNET. בראיון ל"מעריב" התהדר הראשון בבידור בהמון פירגון: ''היה טקס נהדר, ואני חושב שזו בחירה מוצלחת מאוד. אני זוכר את 'כוכב נולד' לפני עשר שנים בערוץ 2, ולקח להם הרבה שנים להגיע להישג הזה. כנראה שנינט טייב עשתה טוב להרבה אנשים, אירחה חייזרים, עשתה שלום, ובנתה בתים לחסרי בית כמו אנשים אחרים בערוץ 2. זו תוכנית נפלאה והגיע לה לזכות. באמת יופי''.

אפילו יגאל גלאי, עורך פנאי פלוס, המגזין שמארגן את הטקס, נראה קצת המום. גלאי מודה כי יש משהו בתלונות שמתרוצצות בענף, אבל טוען כי עדיין אין שיטה מושלמת לבחור את העדפות הקהל. האם כדאי אולי לבטל את כל העסק המגוחך? על זה עדיין לא מדברים.

ובכל זאת יש מרוצים - מלבד צביקה הדר ונינט טייב - ומדובר ברשות השידור. כבר לפני כחודשיים טענו ברשות כי התחרות אינה אובייקטיבית, אינה מייצגת ומעל לכל אינה מאוזנת. ברשות אפילו ביקשו להסיר את מועמדויותיהם מהתחרות. כעת הם מביטים על האנדרלמוסיה בערוץ 2 ומתמוגגים. "אנחנו שמחים לגלות שאת מה שאנחנו אמרנו לפני חודשיים מבינים כעת גם אנשי ערוץ 2" אומרים ברוממה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by