בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
30 שניות, זוז 
 
 מנחה גם השנה. הררי   
 
מערכת מיקסר

גם השנה מגיע לארץ אירוע הפרסום הקאלטי של עולם הפרסום - ליל טורפי הפרסומות. ההוכחה שגם 30 שניות יכולות להיות מרתקות. השנה יש גם נציגות ישראלית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר ההצלחה שנחל ליל טורפי הפרסומות בשנה שעברה, הוחלט השנה להעביר את האירוע מהיכל התרבות למועדון ה-TLV, ולקיימו בשני חלקים. ביום רביעי, ה-3/12 יתקיים אירוע לאנשי פרסום ושיווק, וביום המחרת יתקיים האירוע לקהל הרחב.

השנה האירוע ישולב במסיבת ענק שתתקיים במקביל להקרנת הפרסומות, והמארגנים מבטיחים גם את אווירת שנות העשרים העליזות של אירופה בין לבין.

כמו תמיד, האירוע יכלול את מיטב סרטוני הפרסומת שאסף ז'אן מארי בורסיקו, חולה פרסומות שבארכיון הפרטי שלו מעל לחצי מיליון פרסומות ייחודיות מרחבי העולם, אותן הוא אוסף בשקדנות. אירוע ליל טורפי הפרסומות החל בפרסי לפני כ-22 שנה, והפך תוך זמן קצר לאחד מאירועי הפרסום הנחשבים בעולם, והוא מתקיים בעשרות ערים בעולם, בהן פאריס, בריסל, אמסטרדם, מונטריאול, קוויבק, סידני, לה רניון, בילבאו, בוסטון, שיקגו, אתונה, ורשה, ג'קרטה, מוסקבה, סט. פטרבורג, הונג קונג, בוקרסט, קופנהאגן וביירות.

מנחה האירוע גם השנה יהיה דידי הררי, ולאוסף הייחודי הכולל כ-500 פרסומות חדרו השנה גם שש פרסומות ישראליות: אופנת הנשים של קאסטרו, תנועת השלום הישראלית פלסטינית, יופלה ויופלה דיאט, ישראכארט, ופלאפון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by