בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הנה בא השלום 
 
 
מערכת מיקסר

פעמי משיח. אחרי חמישה חודשים של מלחמת חורמה, חזרה הנורמליזציה ליחסי ישראל-הבי.בי.סי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד החוץ ומדינת ישראל חזורים לשתף פעולה עם רשת הבי.בי.סי הבריטית. כזכור, ביולי האחרון פתחה ישראל בחרם רשמי על הרשת, בטענה כי הסיקור אינו הוגן, פרו פלסטיני ולא מקצועי. שיא השיאים היה כשהרשת שידרה תחקיר מיוחד על תכנית הגרעין של ישראל, שהביאה את משרד החוץ להחרים לחלוטין את הרשת. הרי אסור שהעולם ידע מה קורה בדימונה. כעבור מספר ימים שודר הסרט גם בערוץ 10, אבל זה לא ממש הפריע לאף אחד. כשהבריטים עושים את זה - זה הרי ביטוי מובהק לאנטישמיות.

החרם היה כולל. משרד החוץ לא שיתף פעולה עם הרשת, פוליטיקאים ישראלים לא התראיינו לרשת, ראש הממשלה החרים פגישות, ולשכת העיתונות הממשלתית הציבה מכשולים לקבלת תעודות עיתונאי. אנחנו נראה להם מה זה. במזל לא החליטו במשרד התקשורת להתחרות בשידורי הבי.בי.סי לעולם עם ערוץ 33.

והנה, כעת, חוזרים העניינים לסדרם. "מעריב" מדווח כי בשבועות האחרונים נערכו מספר פגישות סודיות בין ראשי משרד חוץ לבכירים ברשת, והוחלט על חזרה לעבודה סדירה. ברשות הבריטית הסכימו לבחון טוב יותר את הסיקור את האיזור, ואף מינו עורך מיוחד לבדיקת הסיקור האזורי. בכך נפתחה הדרך ליחסי עבודה תקינים. השלב הבא אל-ג'זירה?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by