בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האישה שאיתו 
 
 
מורן שריר

לקראת רגעי ההכרעה הקשים, וכאמצעי תעמולה לבחירתו של האדם הכי נכון בפרוייקט Y, מגישה ממשלת מיקסר ראיון בלעדי עם לירון צוקרמן, החברה הצמודה של פיראס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עם התקרבותם של רגעי האמת, וכשירות לאזרחים המתלבטים עדיין במי להצביע, שילח מורן שריר את זרועות התמנון העיתונאיים שלו והציב לראיון יוקד את לירון צוקרמן - האישה שזכתה בגבר שהחזיר לנשות ישראל את אותן פנטזיות נושנות, שנדמה כי נזנחו עם פרוץ אינתיפאדת אל-אקצה. צוקרמן, סטודנטית בחוג לקולנוע וטלוויזיה של אוניברסיטת תל-אביב, הכירה את פיראס חורי בהפגנה ומאז הם גרים ביחד בתל-אביב וחולקים דירה עם עוד שתי שותפות.

- פיראס נראה לי בחור קצת מופנם בשביל הפרוייקט הזה, איך הוא הגיע לשם?
"שמעתי על הפרוייקט ואמרתי, זה בול על פיראס. הוא גם הופיע בכמה סרטים שלי, אז בתור ציידת כשרונות דחפתי אותו לזה. ידעתי שהמיקרוקוסמוס שהם ינסו ליצור יעלה לו את הסיכוי להתקבל, ואני יודעת כמה הוא מוכשר. כבר כשהוא סיפר לי שהוא עבר את האודישן הראשון אמרתי לו שהוא התקבל. כמה ערבים כבר יש שם? וחוץ מזה הוא באמת באמת מוכשר".

- את לא חושבת שהאופי הנעים שלו מפריע לו כמועמד?
"בהתחלה חששתי שכן, אבל עכשיו אני רואה שאולי הריבים והבגידות של האחרים אולי מושכים אליהם פוקוס, אבל הרבה אנשים מגיבים טוב לזה שפיראס נשאר נקי מהסכסוכים האלה. אני חושבת שבסופו של דבר אנשים כן יודעים להעריך את זה, וזה מוסיף לכבוד של פיראס. כבוד זה דבר שמאוד חשוב לו".

- ממי בווילה הכי נפגעת?
"מצ'ינו, כשהוא הכניס לפיראס את הבוקס בשיעור קיקבוקסינג. וגם מצפנת שפעם צרחה עליו לגמרי בלי סיבה- היא פשוט התחרפנה עליו ותפסה קריזה מטורפת. ראיתי את זה ולא יכולתי לקבל את זה שמישהי, חוץ ממני, צורחת עליו. גם קמילה מעצבנת אותי בכל פעם שהיא מתקרבת אליו, אבל זה באופן אישי, בלי שום קשר אליו. כנראה שהכי מפריעות לי ההודעות הגזעניות בפורום של התוכנית. בעצם, כל הסיטואציה מעצבנת. זה שאני יושבת ורואה אותו בלי שהוא יראה אותי ויהיה לידי זה גם מאוד כיף וגם נורא מתסכל. ברגע שמראים אותו יותר משתי שניות, או שהוא מתחיל לדבר, אני ישר מתחילה לבכות. אוטומטית. בכל פעם".

- איך נפרדים ממישהו לשלושה חודשים?
"בהתחלה לא קלטתי. רק כשחזרתי הביתה וראיתי שהדלת פתוחה- ורק פיראס משאיר את הדלת פתוחה - נפל האסימון. זה לא קל להיפרד ממישהו לכזו תקופה. הייתה לנו שיחה בלילה האחרון שלנו והוא אמר לי, 'תזכירי למה אני עושה את זה?'. אז גם נתתי לו מתנה נורא יפה לכל הזמן שהוא יהיה בלעדי".

- מה זה היה?
"נתתי לו תיבה עם מכתב לכל אחד מהימים שהוא יהיה בלעדי".

- אוף, כבר חשבתי שנתת לו מציצה.
"נתתי לו כמה מתנות. שלחתי לו גם חבילה והכנסתי פנימה תחתונים שלי עם בושם".

- אין לך במאחורה של המוח איזה צד שמקווה שהוא יעוף כבר מהווילה ויחזור?
"חס ושלום, עכשיו לא. אם הוא היה מועמד בשבוע הראשון אז מילא, הייתי אומרת, 'יאללה אתה גם ככה לא תנצח, תחזור כבר הביתה'. אבל עכשיו, כשהרוב כבר מאחוריו ויש לו כזה סיכוי טוב להגיע עד הסוף, אז לא. אני ממש מאמינה בו. האמנתי בו כל הזמן כי מבחינת כישרון, יש לו שם אולי הכי הרבה. זה נכון שלצ'ינו יש כריזמה שעוברת דרך כל ערוץ אפשרי, אבל מבחינת כישרון נטו, פיראס לוקח. אם כי אני לא בטוחה שמדברים רק על כישרון".

- תגידי, גם לך נראה שלא ייצא כלום מרוב האנשים אחרי שהפרוייקט ייגמר?
"לגבי פיראס אני לא יודעת כמה הוא יילך לכיוון הטלוויזיה אם הוא לא יזכה, כי יותר מעניינים אותו נושאים שמאחורי הקלעים, כמו בימוי וכתיבה. אבל צ'ינו בטוח כן".

- את חושבת שצ'ינו הזה יכול להחזיק תוכנית יחיד?
"אם יתנו לו את הפורמט הנכון, עם איזה סיידקיק, אז יש מצב. גם אליענה יכולה להתברג מעולה בטלוויזיה, וגם שגיב. נפגשתי איתו והוא אחד האנשים הכי מבריקים והכי אינטליגנטיים שפגשתי. הוא יכול להנחות תוכנית ולעשות מהפיכה בארץ. את יוגב אני אשמח לראות באיילון במקום דודי בלסר, יש לו עתיד שם. קסטרו מחכה לו".
 
- מה זה אומר בשבילך שבוע שבו פיראס מועמד להדחה?
"כסף".

- הא?
"כל ה-SMSים האלה זה הרבה כסף. גם נגמרו הבחירות לרשויות המקומיות אז זה בכלל קשה".

- מה? מה זה קשור?
"בזמן הבחירות המקומיות, אח של פיראס היה הולך לאסיפות בחירות בכל הכפרים ואומר להם לשלוח SMS ולכתוב שם 'טוני'. גם הלכנו לחתונות בכפרים והדי-ג'יי ביקש מהאורחים להצביע לטוני.

- למה? יש לך ממנה?
"אין לי אף מילה רעה".

- טוב, אז תעני עכשיו מהר מה עולה לך בראש: קמילה.
"אני לא אוהבת אותה. זאת אומרת כן ולא. אני סולחת לה כי היא ילדה קטנה, אבל אני מרגישה כאילו אני מכירה אותה ובא לי להעיר לה על איך שהיא מתנהגת. היא הרסה את עצמה מבחינת הבמה שהמקום הזה נתן לה, וזה חבל. היא מאוד אמיתית, גם כשהיא שקרנית. אולי זה נכון שהיא בנתה את עצמה עם המשחק שהיא משחקת, אבל מה ישאר ממנה אחרי שזה יגמר?".

- לא יודע. צ'ינו?
"צ'ינו מלך".

- אורן ודקלה?
"הם ממש חמודים. אני לא מאמינה שזה מה שאני אומרת עליהם, אבל הם נורא נורא מאוהבים. ואתה יודע מה? אני חושבת שהקשר ביניהם יימשך גם אחרי התוכנית".

- וטוני וצ'ינו?
"מה פתאום. מה יש לו לעשות איתה?".

- סיראק?
"שתול".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by