בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הכי טוב בעולם - 1 
 
 
מערכת מיקסר

מגזין Q בחר ב-1001 השירים הטובים ביותר בהיסטוריה. במקום הראשון: "One" של U2

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נראה כי סוף העולם מגיע. קשה להבין אחרת את משמעות הטרנד הפושה של סיכומי כל הזמנים. מגזין Q, שבדרך כלל לא טומן את ידו בצלחת, בחר הפעם למתג את שיר כל הזמנים: בגיליונו החדש בוחר המגזין ב-1001 השירים הטובים ביותר שהוקלטו אי פעם. מאזיני גלגל"צ מוזמנים לבצע קליקי דה קליק.

כדי לבצע את הבחירה נאמנה גייס המגזין את המומחים שבמומחי מוסיקת הפופ, והטיל עליהם לברור את השיר שבזכותו העולם לא נשאר אותו דבר. ובמקום הראשון (קליקי דה קליק): "One" של U2. עד כאן בלי יותר מדי הפתעות.

המקום השני, עם זאת, מייצר תמיהה מסוימת - שכן מדובר בארתה פרנקלין עם "I Say A Little Prayer". במקום השלישי חוזר לעצמו הטעם הצפוי מראש, בדמותו של "Smells Like Teen Spirit" לנירוונה.

במקום הרביעי מבצעים הביטלס את כניסת הבכורה למצעד הארוך עם "A Day In The Life", כשאת החמישיה הפותחת סוגר אלביס עם "In The Ghetto". בכדי לסבר את השלמת העשיריה הגדולה נדווח כי במקום במקום השישי נמצא אמינם עם "My Name Is", בשביעי רדיוהד עם "Creep", בשמיני דסטניז צ'יילד עם "Independent Women Part 1", בתשיעי אואזיס עם "Live Forever", ובמקום העשירי טינה טרנר ואייק עם "River Deep Mountain High".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by