בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הקרב בג'נין מוגש בחסות סונול 

הקרב בג'נין מוגש בחסות סונול

 
 
מערכת מיקסר

ברשות השידור וברדיו האזורי יוצאים נגד הרעיון להכניס פרסומות לגלי צה"ל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בימים האחרונים מצוי שוק הרדיו הישראלי בסערה. הסיבה: מספר חברי כנסת החליטו שדווקא נראה להם לאפשר שידור פרסומות בגלי צה"ל וגלגל"צ, כדי להקל על התחנות הצבאיות עם הקיצוץ הצפוי.

העובדה שבג"צ כבר יצא נגד הרעיון, העובדה שגלי צה"ל וגלגל"צ הן תחרות צבאיות ופועלות כחלק בלתי נפרד מצה"ל, לא ממש מעניינת אותם. אורי אריאל ועמרי שרון הבינו שהם עומדים לקבל הרבה כותרות, וגם לא מעט אהדה בשתי התחנות, אז למה לא?

בתחנות הרדיו האזורי המומים, כך גם ברשות השידור. בכל זאת, גם כך שוק הפרסום ברדיו רווי למדי, והוספת עוד שתי תחנות ענק תביא, בהכרח, לקריסת אחרות. וזאת, כמובן, בלי קשר לעובדה שמדובר בצה"ל, לא פחות ולא יותר.

אברהם נתן, יו"ר רשות השידור, אומר ל"מעריב" כי 'הודענו לכנסת שאנחנו מתנגדים להצעות. אם רוצים להכניס פרסומות לגל''צ שיהפכו אותה לרשות עצמאית, או שיפריטו אותה. לא יכול להיות שגוף מסחרי יהיה כפוף לשר הביטחון. זה נראה לי לא סביר מבחינה אתית ומנהלתית".

חיים הכט, מנהל תחנת הרדיו האיזורית "קול רגע" אומר שאם אכן כך יהיה, מדובר ב"מדינה שאיבדה את שפיות דעתה. אני מציע, אם כבר הכנסת פורצת את הדרך, שחיילי גולני יצאו לקרב בחסות סונול".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by