בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוא זכאי 
 
 ג`קסון בצילום המשטרתי   
 
מערכת מיקסר

בתל-אביב, כמו גם בערים אחרות בעולם, התקיימו אתמול הפגנות תמיכה במייקל ג'קסון, שחשוד בהטרדה מינית של ילד חולה סרטן. עורכת הדין של הילד שתבע את ג'קסון בסיבוב הקודם קוראת לרשויות לקחת ממנו את ילדיו שלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בתיאום עם לוס אנג'לס, ניו-יורק, רומא, בודפשט, לונדון וערים אחרות בעולם, התאגדו גם בתל-אביב מעריצים מסורים של מייקל ג'קסון להפגנת תמיכה בזמר המסובך. "ידיעות אחרונות" מדווח היום כי מעריצים מכל רחבי הארץ הגיעו בשבת למתחם בנייני עזריאלי, שכהם לבושים במיטב חולצות הזמר ומנופפים בפוסטרים ושלטי "הוא זכאי".

"הוא שינה את החיים שלי", סיפר רונן מבאר שבע, "אם יש משהו שאני יכול לעשות בשבילו, אני אתן הכל. אין שום סיכוי שבעולם שהוא עשה דברים כאלה. האיש הזה עושה רק דברים טובים. אני את הילד שלי אשאיר רק אצל מייקל ג'קסון, כי אני בוטח בו". יריב מלוד מבטיח כי "גם אם הוא ייצא אשם, אני לא אנטוש אותו".

מי שעוד נראית נחושה שלא לעזוב את ג'קסון היא עורכת הדין גלוריה אלרד, שייצגה את הילד הקודם שתבע את ג'קסון והושתק בסכומים נאים. בסוף השבוע כינסה אלרד מסיבת עיתונאים ובה הפצירה במשרד הרווחה האמריקני לבחון את כשירותו של ג'קסון לשמש כאב. אלרד אמרה שהיא מוטרדת מהסיפורים על מסיבות הפיג'מות עם הילדים, ההאשמות בניצול מיני והתקרית בה ניער את בנו התינוק מחוץ למרפסת מלון.

"אני מאמינה שצריך להוציא את הילדים, באופן זמני, מחסותו של ג'קסון", הסבירה אלרד, "וזאת בשל ההיסטוריה שלו עם ילדים, וההאשמות האחרונות".

לג'קסון שלושה ילדים: פרינס מייקל הראשון ופאריס, ילדיו המשותפים עם האחות דבי רואו; ופרינס מייקל השני, שמוכר לצופים כבלנקט וזהות אמו חסויה. הילדים בני חמש, שש ושנה, ניראו בסרט "מייקל ג'קסון נחשף" כשהם לובשים מסכות פול טיים.

ג'קסון שוחרר ביום חמישי ממעצרו, בערבות של 3 מיליון דולר. הזמר הסגיר את עצמו באותו יום, לאחר שבמהלך השבוע פשטו כ-70 שוטרים על אחוזתו והוצא נגדו צו מעצר. ג'קסון מואשם בעבירות של התעללות מינית בקטין - הפרטים המדוייקים על הנסיבות שהביאו למעצרו עדיין לא נמסרו, ידוע רק כי הילד הוא חולה סרטן שפגש ג'קסון בביקור בבית חולים בשנה שעברה.

ג'קסון, ששהה בלאס וגאס בעת שהוצא צו המעצר, חזר במטוסו הפרטי לשדה התעופה בסנטה ברברה – שם חיכו לו נציגי המשטרה, בהתאם להסדר אליו הגיעו עם עורכי דינו. ג'קסון הפקיד בידי המשטרה את הדרכון שלו, בכדי להבטיח שלא ייצא מארה"ב. עורך דינו של מסר כי הזמר "חזר כדי להשיב לטענות", וכי "הוא רואה בהם שקר ענק".

מכיוון שמדובר בתביעה פלילית מטעם המדינה, לא תיתכן אפשרות שבה התיק ייסגר מחוץ לכותלי בית המשפט כפי שקרה ב-1993 – אז הגיע ג'קסון לסידור כספי עם משפחת הילד שהגישה נגדו תביעה אזרחית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by