בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישו הפיראטי לא אוהב יהודים 
 
 
מערכת מיקסר

הניו-יורק פוסט השיג עותק פיראטי לא גמור של "הפסיון של ישו" ופרסם עליו ביקורת. הוליווד זועמת על המתודה הקרימנילית, הפוסט לא מתנצל ומספר שאם או בלי קשר לפיראטיות, הסרט הזה בעייתי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הניו-יורק פוסט פירסם, חודשים לפני מועד היציאה לאקרנים, ביקורת על "הפסיון של ישו", סרטו מעורר המחלוקת והחשש של מל גיבסון. את הביקורת פרסם העיתון בעקבות הקרנה פרטית שערך לחמישה מאנשיו בעזרת קלטת פיראטית של גרסה לא סופית של הסרט.

הרשויות הפדרליות החלו בחקירת מערכת הפוסט, בניסיון לברר כיצד השיג העיתון בוטלג של הסרט, שטרם סיים עריכה, ומאיזה סיבות פרסם העיתון ביקורת שכזו. את הסרט ראו מבקר הקונוע של הפוסט, לו לומניק, רב, כומר קתולי, מומחה לנצרות וקוראת פוסט אקראית. פרט לקוראת האלמונית, הסכימו כולם שהסרט אלים מדי ומציג את היהודים באור שלילי.

העיתון, שלא הסתיר את מורשתה המפוקפקת של הקלטת סיפר בכתבה שהיא "מגורענת, באיכות יד שניה, ללא כתוביות ונראה שתעבור עליו עריכה נוספת".

אפילו אם יצליח להמנע הפוסט מתביעה על ידי אנשיו גיבסון, הוליווד, המבועתת מפיראטים,לא תשכח בקלות. "הדאגה הגדולה שלנו היא שגוף חדשותי גדול מעורב בפיראטיות על מנת למכור עוד גיליונות", אומר עורך דינו של גיבסון. "אם זה היה סרט שלי הייתי מרגיש נאנס", מספר סידני פולק, "כבמאי, המחשבה שהניו-יורק פוסט יכול לקחת עבודה לא גמורה של אדם מפחידה אותי מאוד". כמוהו גם יו"ר אולפני האחים, בארי מאייר, שמגדיר את הארוע כתקדים מעורר חשש בהרבה רמות שונות".

הפוסט, להגנתו, טוען כי אין הבדל גדול בין ההקרנות שארגן גיבסון למקורבים, שמסקנותיהם התפרסמו בעיתונות, לבין כתבתו שלו. המגזין סירב לחשוף את מקור הקלטת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by