בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בן-לו עושים את זה שוב 
 
 בכל זאת מתחתנים?   
 
מערכת מיקסר

הפארודיה המהלכת של הוליווד חוזרת: בן אפלק וג'יי-לו מתחתנים. אולי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כבר אמרו חכמים שכל אופרת סבון היא מינורית לעומת החיים בהוליווד, אבל הפעם נראה שמדובר בשיא השיאים. בן אפלק וג'ניפר לופז, אחרי ההכרזות, האירוסין, התכנונים, ההכנות, הסודיות, הביטול והפרידה, החליטו לחזור לכותרות ולחזור בכלל.

תקציר הפרקים הקודמים: הצמד בן-לו תכנן את החתונה במשך חודשים ארוכים (בעיקר ג'יי-לו, מארגנת החתונות, עסקה במלאכה), כשהתקשורת מלווה כל שלב בהזלת ריר אינסטינקטיבית. ואולם רגעים מספר לפני שעת השין, יצא בן למסיבת רווקים במועדון חשפנות, והשמועות שרצו אחר כך על מה שהוא עשה עם החשפניות במתקן, גרמו למהומה לא קטנה בבית. במהלך הריב המתוקשר נראתה ג'יי-לו כשהיא יושבת בגפה בבאר עלום, ממררת בבכי ומספרת לכל מי שרק רוצה לשמוע שהיא שוב לבד. אפילו את טבעת האירוסין הענקית היא הסירה.

אלא שימים ספורים לאחר מכן הם כבר יצאו בהכרזות שהכל בולשיט, יש לה אמון מלא בבן, והחתונה ממש או-טו-טו. חתונה אמרנו? מבצע צבאי. המיקום סודי, האורחים הוזמנו בחשאיות היסטרית, והפרוייקט כולו עבד כמבצע ממודר של המוסד.

המוזמנים קיבלו הוראות מדוויקות על הגעה למקום ציבורי, משם יאספו למיקום הסודי של החתונה. אלא שאז בא הפיצוץ. החתונה בוטלה בדקה ה-90. בהתחלה הצהירו בני הזוג שהביטול הגיע בגלל שמיקום החתונה דלף לתקשורת, אבל אז התבררה האמת המרה - בן פשוט קיבל רגליים קרות וביטל את החתונה. הסערה הייתה גדולה יותר מכל הוריקן על חופי פלורידה. בן וג'יי-לו נפרדו, כל אחד הלך לכנף תבל אחרת. בן כבר הספיק לדפוק נשיקה עסיסית לבת החורגת של דיאנה רוס וג'יי-לו הודיעה שהיא מוכרת את טבעת האירוסין.

והנה, כאילו כלום לא קרה, מתברר שבני הזוג מתחתנים למרות הכל. על פי הפירסומים העדכניים, השניים מתכוונים לבוא בברית הנישואין ממש בימים הקרובים, ככל הנראה בסנטה ברברה, קליפורניה, תחת חסות השערורייה של מייקל ג'קסון. אחד מהמוזמנים אמר ל"ניוז אוף דה וורלד" כי "כל שאני יכול לומר זה שהחתונה תתקיים בסנטה ברברה. כל הזאר חסוי ואפילו נאלצנו לחתום על חוזה סודיות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by