בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הבלוג המשפטי של מייקל ג'קסון 
 
 
מערכת מיקסר

הזמר המסובך השיק אתר מיוחד ובו הוא מעלה את הגירסאות והתגובות שלו לאירועי הימים האחרונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מייקל ג'קסון יצא בהצהרה אישית רשמית ראשונה על ההאשמות נגדו, אותן הוא מכנה "שקר גדול". כדי להעביר לציבור את עמדותיו, טענותיו וגירסתו לסיפור העמדתו לדין, העלה מייקל אתר אינטרנט מיוחד ובו הוא מביא את הצד שלו להשתלשלות האירועים.

חסל סדר מקורות יד שלישית ועיתונאים תאבי צהבהבות - "חדר העיתונות הרשמי של מייקל ג'קסון" הוא המקום שייתן לג'קסון את הבמה לספר את הגירסה "הרשמית לתקופה הנורא הזו". על פי ג'קסון, כל משפט או התבטאות שמצוטטים או מיוחסים לזמר, ואינם מגיעים מהאתר - "יש לראות אותם כלא רשמיים".

ג'קסון מבטיח כי יוכיח את חפותו בבית המשפט. "לאוהדי, חברי, מעריצי ומשפחתי", פונה ג'קסון, "כמו שאתם יודעים, ההאשמות נגדי הן רציניות ביותר. אולם הן מבוססות על שקר גדול. הדברים יוצגו בבית המשפט, ואז נוכל להשאיר מאחור את התקופה האיומה הזו". מלבד מכתב הפתיחה האישי של מייקל, קיימים באתר עוד שלושה פרסומים מהימים האחרונים, כולם פרי מקלדתו של סטיוארט באקרמן, דוברו הרשמי של הזמר.

ג'קסון מבטיח עדכונים שוטפים על המתרחש מסביב למשפט, וזאת במסגרת המגבלות החוקיות המוטלות על עניין שעדיין מצוי בדיונים. הדיון הראשון בבית המשפט צפוי להתקיים ב-9 בינואר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by