בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קשת לא מוותרת על ערוץ 10 
 
 קשת חוזרת למירוץ? (אילוסטרציה)   
 
מערכת מיקסר

למרות שכבר נחתם החוזה בין מימן ללאודר ובן-צבי, בקשת מתכננים להגיש הצעה נוספת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ב"קשת" לא ממש האמינו שזה קורה להם. שמישהו באמת חטף להם את ערוץ 10 מתחת לידיים. איכשהו היה להם ברור שהכל עובד לטובתם - הערוץ מקרטע, למימן נמאס להזרים מיליון דולר מכיסו הפרטי כל חודש, מועד הקפאת ההליכים הולך ומתקרב, כולם יודעים מה "קשת" מסוגלת להציע ובנוסף לכל זה - הנושה העיקרי - בנק לאומי, הוא בעל אחזקות בחברה. במילים אחרות - הכל נראה מבטיח ואפשר להמתקח כמה שרק רוצים.

אלא שאז באו לאודר ובן-צבי ופשוט לקחו את כל הקופה. בתחילה אולי נראה שמדובר בתרגיל במטרה להוריד את קשת מעץ הדרישות שלה, ויש לה בלי עין הרע דרישות. כדי שהיא תסכים לקבל שבעה ימי שידור מלאים דרשה הזכיינית להאריך את הזיכיון ל-10 שנים, להפחית בצורה דרסטית או אף לבטל כליל את התמלוגים, לפתוח תדר קרקעי לערוץ, לבצע שינויים רגולטוריים וגם לקבל 80 אחוז ממניות הערוץ.

אז מימן חתם עם בן צבי ולאודר. בקשת המתינו, וכשגילו שלא מדובר בתרגיל, הזדעקו. עם כל הכבוד, הם קצת חוששים. בעוד כשנה וחצי עובר ערוץ 2 להפעלה על ידי זכיינית אחת, במידה וערוץ 10 ממשיך להתקיים. ואף אחד לא מבטיח לקשת שהזכיינית הזו תהיה דווקא היא. במידה וערוץ 10 יקרוס, יעבוד ערוץ 2 על בסיס שתי זכייניות - אמנם הסבירות שקשת תקבל אחת מהשתיים גבוהה - אבל לא מוחלטת, מה גם שמדובר שוב בחלוקת זמן המסך עם זכיינית אחרת - כשערוץ 10 עומד בצד ומציע שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.

אז עכשיו, אחרי שהחוזה נחתם, הכוסיות הושקו והחגיגות החלו, כולל אלו של משה פייגלין, החליטו בקשת לעשות את הצעד האחרון ולנסות בכל זאת לתפוס את הערוץ. אמנם החוזה נחתם, אבל נאמני הערוץ עוד לא אישרו אותו וגם בנק לאומי צריך להסכים. אז עוד יש סיכוי. "הארץ" מדדוח כי בימים הקרובים עומדים נציגי קשת לנסות ולשבור את החוזה עם הצעה שתהיה יותר מפתה. נאמני הערוץ כבר הבהירו להם בימים האחרונים כי ההצעה שלהם בלתי אפשרית, בעיקר מאחר והיא דורשת שינויים רגולטוריים, ואף אחד לא יכול להתחייב שהרשות השנייה והכנסת אכן יסכימו לעשות זאת. השאלה היא האם בקשת רוצים מספיק את הערוץ כדי לוותר על רשימת ההטבות הבלתי אפשרית שהם דורשים, או שהחוזה שנחתם יהיה זה שייושם, עם לאוד, בן-צבי, וקונצרן מקור ראשון-הצופה-התכלת-ערוץ 10.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by