בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
והזוכה הוא: פיראס 
 
 
מערכת מיקסר

פיראס חורי, האיש והאגדה, הוא המתמודד המנצח בפרוייקט Y – כך הוכרז הערב באירוע הגמר הגדול שנערך במועדון הדום בתל אביב. חורי יוחתם על חוזה להנחייה בערוץ YTV

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפור נפל, הבחירה הוכרעה: פיראס הוא הזוכה הגדול של פרוייקט Y – כך החליטו אלפי ה-SMSים שנשלחו בימים האחרונים. פיראס זכה בתואר הנחשק הערב (שלישי), באירוע הגמר הגדול של הפרוייקט, שנערך במועדון הדום בתל אביב.

במשך כמעט שלושה חודשים הסתגרו המתמודדים בפרוייקט בווילת תענוגות מסתורית, כשהם מצולמים ע"י שורה של מצלמות נסתרות ואינם רשאים לצאת אל העולם שבחוץ. פיראס חורי, תל אביבי בן 21 מהכפר עילבון, נבחר מתוך חמשת המתמודדים האחרונים ששרדו את מסכת הניפויים. ארבעת המתמודדים האחרים שהתחרו מולו בערב הגמר היו אליענה בקייר, דקלה קידר, צ´ינו אל מיזארק וקמילה פאליי. כל דיירי הוילה שנופו לאורכו של הפרוייקט הגיעו לאירוע הגמר, ובכללם גם הסרן הנוטש (מיל') יוגב ברזילי, שהגיע חמוש במעיל אופנתי ופאסון מוקפד. מרגשות במיוחד היו הפגישות של דקלה ואורן (שהודח מהוילה אחרון), צ'ינו וטוני, וכמובן, פיראס וחברתו לירון.

יש לציין כי לכל אורך הפרוייקט נחשב דווקא צ'ינו למועמד המוביל לזכיה, וכך הראו גם כל המשאלים שנערכו בנושא באינטרנט בימים האחרונים. זכייתו של פיראס נחשבה למפתיעה, ויש שכבר הזדרזו לייחס אותה לכרוזים שהופצו בימים האחרונים במגזר הערבי בקריאה להצביע עבורו בערב הגורלי.

המתמודדת הראשונה שנופתה בערב הגמר, ושקיבלה את מספר ה-SMSים המועט ביותר, היתה קמילה - עם 7 אחוזים מהמצביעים. אחריה חיש הודחה קמילה, שזכתה ל-9 אחוזי הצבעה. אליענה בקייר, שהעפילה למקום השלישי בדירוג הקהל, גרפה 18 אחוזים מסך ההצבעות. במהלך השידור לא נמסרו אחוזי הבחירה בצ'ינו או בפיראס, ואולם על פי הנתונים שדווחו לכלי התקשורת, הסיום היה צמוד במיוחד: פיראס זכה ב-35 אחוזים מכלל הקולות, בעוד שצ'ינו מפגר אך מעט אחריו, עם 31 אחוזי תמיכה.

הפרס הגדול של פיראס הוא החתמתו על חוזה הנחייה בערוץ YTV. מערכת מיקסר שולחת את ברכותיה החמות, ומאחלת לפיראס סלבריטאות שמחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by