בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"שום דבר מוזר לא קרה במיטה עם מייקל" 
 
 חצי גאון, חצי ילד. ג`קסון (רויטרס)   
 
מערכת מיקסר

אחד מהילדים שחלקו את המיטה עם מייקל ג'קסון יוצא להגנתו. "הקשר מבוסס על יצירתיות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בימים בהם מייקל ג'קסון לא יודע איך לעכל את המרחש סביבו, עם ההאשמות על ביצוע מעשין מגונים בילד בן 12, הוא מגלה שלמרות הכל - יש לו לא מעט חברים ואוהדים ברחבי העולם. עשרות הפגנות, רבבות מכתבי תמיכה, והאלבום שלו הפך לנמכר ביותר בבריטניה מיד עם יציאתו.

גם חברים בתעשיית הבידור יצאו להגנתו, ובראשם אליזבט טיילור, שקראה כי היא מכירה היטב את ג'קסון ולא ייתכן שיש משהו בהאשמות נגדו. הכל מראה כי יש לג'קסון לא מעט חברים - אולם לא מוסיף דבר וחצי דבר על ההאשמות בדבר הדברים שהוא אוהב לעשות עם ילדים בטירתו בדלתיים סגורות.

עד עכשיו. וו'יד רובסון, כוריאוגרף וכותב שירים אוסטרלי, שעובד גם עם בריטני ספירס ונ'סיינק, יוצא להגנתו של ג'קסון ומספר שהוא עצמו בילה לא מעט במיטה עם ג'קסון - ושום דבר מוזר לא מתרחש שם.

רובסון, בן 21, מספר כי הוא הכיר את ג'קסון עוד בשנת 1987, ובילה עמו גם במיטה, וכל מערכת היחסים הייתה "מבוססת על קריאטיביות". בראיון לדיילי טלרגף של סידני הוא מספר כי הוא פגש את ג'קסון עת משפחתו עברה להתגורר בלוס אנג'לס והוא אף השתתף בשלושה קליפים של מייקל. הוא מספר כי יצא לו לחלוק את המיטה עם הכוכב "אבל שום דבר מיוחד לא קרה". לדבריו "זה לא נראה מוזר שאדם בוגר יחלוק את המיטה עם ילד. הכל בחיים כל כך מורכב והוא פשוט רוצה סביבו משהו פשוט, לבלות עם ילדים". רובסון מוסיף כי הבעיה העיקרית של ג'סון היא שהוא מתקשה להתמודד עם המציאות היומיומית.

"ברמה אחת הוא אינטלקטואל, ממש גאון. אבל מצד שני הוא עדיין ילד כי הוא מעולם לא עבר מסלול חיים רגיל, מעולם לא עבר את גיל התבגרות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by