בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אריאל זילבר: יוסי ביילין סוכן זר 
 
 יופיע בטקס. אביב גפן   
 
מערכת מיקסר

הזמר הנוקב שוב פותח את הפה ויורק פנינים. שלל אמני ישראל, מנגד, הביעו תמיכה בהסכם ז'נבה ויצטרפו לטקס החתימה בשווייץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אריאל זילבר שוב פותח את הפה, ושוב יוצאות לו התבטאויות קיצוניות. אחרי שכבר יצא בעבר בהתבטאויות מתלהמות נגד כל מה שמוצא חן בעיניו - כולל הומואים, שמאלנים וערבים - מגיע זילבר לטפל ביוסי ביילין. בראיון לגלי צה"ל תקף זילבר את הסכם ז'נבה, תוך שהוא יוצא באופן פרסונלי נגד יוסי ביילין. "אני חושב שהוא סוכן זר", אמר זילבר. "הוא עושה דברים שממוטטים את הקו של הממשלה. מאיפה יש לו את הזכות לעשות כזה דבר. הוא אפילו לא נבחר לכנסת, מה הוא מחבל?".

כזכור, לזילבר יש היסטוריה של התבטאויות, שכוללות הבעת תמיכה בטרנספר ובני איילון (בראיון ל"מקור ראשון), והגדרה של כלל ההומוסקסואלים כ"סוטים" (בראיון ל"ידיעות אחרונות"). יוסי ביילין אמר ל"מעריב" כי דברי זילבר אינם ראויים לתגובה.

אך לא כל האמנים שונאים את ביילין: ביום שני צפויים מגבשי ההסכם לצאת לשווייץ לטקס חתימת ההסכם, ורשימה ארוכה ומרשימה של אמנים, יוצרים וסלבריטאים תתלווה אליהם. בין המובחרים ניתן למצוא את זהבה בן, אהוד בנאי, עברי לידר, רמי הויברגר, אביב גפן, ישראל אהרוני, דני סנדרסון, יזהר אשדות, רם אורן, יהודית קציר, ויקי כנפו, שלמה (צ'יץ) להט, דורית רביניאן ורן בן-שמעון.

את הטקס צפוי להנחות ריצ'ארד דרייפוס, ובמסגרתו ישירו אביב גפן והזמרת דקלה (אין קשר לפרוייקט Y) את "שיר התקווה". זהבה בן צפויה לבצע שיר בערבית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by