בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עכוזי בעתה 
 
 
מעיין וינטר

מעיין וינטר סוקרת אלבומים חדשים של שלוש זמרות לוהטות: פינק, הילארי דאף והולי וואלנס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hilary Duff- Metamorphosis

הילארי דאף היא שחקנית שמוכרת לכם אולי, ולכל האמריקאים בטוח, מ"ליזי מגוויר" – סדרת המקור הנערצת של ערוץ דיסני. למרות שהיא כבר בת 16, בסדרה היא מגלמת את דמותה של ליזי בת ה-14, ומה שמיוחד כל כך בתוכנית הוא שבניגוד לתקופת האבן - בה ילדים מבולבלים היו מתייעצים עם המלאך מכתף ימין ועם השטן מכתף שמאל - בשנות האלפיים לילדים כמו ליזי יש את האלטר - אגו המצוייר שלהם שמתרוצץ ומייעץ להם במצבי מצוקה ולחץ (כמו למשל, כשאמא לא מבינה).

אבל סידרה לחוד ומציאות לחוד. לדיסק של הילארי קוראים "מטאמורפאזה", וזאת, כנראה, עקב השינויים הקיצוניים אותם עברה בחייה (היא החלה כשחקנית ופתאום ללא כל התרעה מוקדמת עשתה תפנית של 180 מעלות, והחליטה להיות זמרת - שזה לגמרי לא קשור, בכלל לא מהתחום והחלטה די תמוהה ולא צפויה לכל הדעות). מדובר בתקליט המושלם לבנות השמחות והמתבגרות. דיסק שהוא כל כך חמוד עד שאפילו בשירים המלוכלכים היא עדיין יוצאת מותק. ע"ע שיר הפרידה "So Yesterday": "אשמור את הג'ינס וגם את הכובע/כי אני רוצה/וגם אם תבקש לא תקבל אותם חזרה!". שימו לב גם לשיתוף הפעולה המאוורר עם המשוררת מ.לוי בשיר "Sweet Sixteen": "יש לי חברים, שמיים כחולים, וזקיקי שיער בלונדיניים".

הדבר המדאיג היחידי שאני מסוגלת להעלות על הדעת הוא שהילארי דאף עלולה לגדול ולהפוך לסוג של בריטני ספירס. הסימנים המדאיגים כבר ניכרים מבחינה חיצונית, ובריטני כבר פתחה את הפה ואמרה ש"הילארי היא אור לעולם". אז אולי כדאי להזדרז וליהנות ממנה לפני שתהפוך את בריטני למדונה שלה.
 

Pink - Try This

 
מה לכל הרוחות חושב לעצמו אדם כשהוא מצטלם ככה?
 
בעקבות סקירה קצרה של התמונות לאלבום החדש, בהן נראית פינק אחרי פציעה בקרקס מדראנו, קצת קשה שלא לרחם עליה. חוץ מזה שיש לה תספורת חסרת כל פשר וכינוי לסבו-שיקי, היא גם נעתרה עבור האלבום לכמה צילומים גרוטסקיים במיוחד, שלא רק שהם לא סקסיים, אותי הם גם קצת מפחידים.

אך כל זה הוא רק הכנה לדיסק, שכולו קורע ומנקב את הלב כמו שנהג אוטובוס קורע ומנקב כרטיסיות נוער. בניגוד לגישת ה"שמש, ים, בריכה ובלונד חיטה" של הילארי דאף, רוב הטקסטים של פינק הם טקסטים אפלים שכתובים בגוף שלישי על איזו "מישהי" מסתורית (מעניין מי זאת יכולה להיות!) ועל כמה קשים הם חייה.

שימו לב לשיר הגאוני "מחכה לאהבה": "היא מחכה לאהבה/היא מחכה, מחכה לאהבה/מחכה, מחכה, מחכה/לאהבה/מחכה, מחכה/כל כך הרבה זמן". וגם לפואמה "הצילו את חיי": "היא שוב פעם על סמים, היא לא מסוגלת לטלפן לחברים". שזה בכלל לא נעים. בשביל "ההיא", כמובן. ליבי יוצא אל פינק, ואני רק מקווה שתשכיל להשתמש בכך כמו בקליפ הטוב ל-"Just Like A Pill" מתקליטורה דאשתקד. חוסר האונים והבלבול שהיא הצטלמה בו היו כל כך פוטוגניים ומשכנעים עד שבאמת, אבל באמת, ירדה לי דמעה.
 
 

Holly Valance- State Of Mind

 
הדבר המרכזי שאפשר להגיד על הולי וואלנס הוא שהיא ממש נראית טוב. היא מפגיזה עם תחתונים ועליהם רשת מוזרה (קנתה באותה באסטה עם פינק), יש לה בטן שטוחה, רגליים ארוכות, שפתיים נפלאות וגוונים מצוינים בשיער. מאוד נהניתי מהבוק שצורף לדיסק, כמו גם מהמכתב הקצר אל הקונים ("המוטו שלי בחיים הוא : תפסו את המלח והעבירו את הטקילה!". נשבעת לכם שכך כתוב).

אבל אם מתעלמים לרגע מהנוף (אחרי הכל, מה שאתם מקבלים מהדיסק זה שירים ולא זיון) אז בסך הכול נשארים עם אוסטרלית נחמדה (שכמובן שיחקה ב"שכנים" - כי באוסטרליה לא לשחק ב"שכנים" משול להשתמטות מצה"ל), שיש לה דיסק עם שיר נושא אחד טוב, רקיד וקליט – אבל עם גלריית טראקים עלובה וחוזרת על עצמה. אני אחכה לקליפ הבא שינסה לשחזר על ההצלחה של "Kiss Kiss" - שבו היא הצטלמה ערומה לגמרי. בלי תחתונים, בלי וילון לבן, בלי אנשים שבדיוק עוברים ומסתירים, ומאוחר בלילה גם בלי טשטושים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by