בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שכחו אותי בבית צבי 
 
 
שני ארז

תוכנית הגמר של "פיים אקדמי", הנינט טייב של כל תוכניות המציאות, שודרה במוצ"ש בבי.בי.סי פריים. שני ארז מזכירה שעוד לא מאוחר מדי להתמכר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במושגים ישראלים: קחו את "כוכב נולד" (12 מתמודדים על חוזה הקלטות בשווי מיליון ליש"ט. כל שבוע אחד עף בדרך אל הגמר), תוסיפו לו את "החוליה החלשה" (מבין השניים הנותרים לעוף בכל תכנית – התלמידים מצילים אחד), ותעטפו את זה בפרוייקט Y (הבריטים הבינו שלא באמת מעניין אותנו לשמוע שבוע אחר שבוע גרסאות כיסויי באורגנית לסלואו זה או אחר, ולכן כלאו את המתמודדים למשך שלושה חודשים בטירה מפוארת, וכל רגע ורגע מחייהם מתועד במצלמות). קיבלתם: תענוג טלוויזיוני.

באנגליה התכנית כבר הסתיימה, וממזמן כבר יש מנצח/ת. אצלנו זה ישודר רק השבת. שם התוכנית שודרה מדי יום, כך שכולם ידעו מה קורה עם המתמודדים (שמצדם לא ידעו מה קורה בעולם שבחוץ). אנחנו קיבלנו בארץ את הרימיקס של הריאליטי – וכך מיד לאחר שידור הגמר, תשודר התכנית שמתעדת את השבוע האחרון בחיי המתמודדים (כאן, אגב אין תירוצים – אתם חייבים לראות). אחרי 11 שבועות של שיעורי פיתוח קול, אימוני אירובי, שיחות במרפסת, דמעות בטלפון וטוסטים עם חמאה – הגיעו לגמר שלושה מועמדים: אלכס פארקס, אליסטר גריפין וקרולין גוד. מי? ובכן, אני מבטיחה שלא בדקתי ליראות מי ניצח כדי לצאת צודקת (נראה לכם שאני אהרוס לעצמי בשבילכם?). וכדי שתוכלו להתענג על הגמר, קבלו את המדריך:
 

אלכס פארקס

 
איך תזהו את אלכס? זה קל, היא זו שתנצח. באמת. יכול להיות שעוד יומיים התוצאה תהיה הפוכה ואז אני אוכל את עצמי שלא ביצעתי בדיקה של חמש שניות באינטרנט, ועדיין – אלכס פארקס מעניקה למושג פייבוריטית משמעויות חדשות. בסך הכל בת 19, קטנטונת עם תספורת מגניבה וקול נדיר (בסגנון הסולנית של סקאנק אנאנסי), אלכס עברה את כל תקופתה באקדמיה מבלי להיות מועמדת להעפה אפילו פעם אחת. תדמית הרוקרית הביישנית יושבת עליה טוב, היא תמיד אומרת את הדברים הנכונים בשיחות הנפש, ואיך שהוא, היא מצליחה להיראות מופתעת כל שבוע מחדש כשהיא ניצלת. חוץ מזה יש את הנטייה המינית הלא מוגדרת, שרק מוסיפה למסתורין, הסגידה המוחלטת של המורים והעובדה שבאמת מגיע לה.
 
לטובתה: הכשרון, הסטטיסטיקה, וההערצה הכללית.

לרעתה: הניצחון נראה כל כך בטוח, שאולי אף צופה לא יטרח להתקשר.

תנצח אם: תעלה על הבמה.
 
 

אליסטר גריפין

 
הבחור הנחמד. לא כל כך ברור מה הוא עושה שם עם פוזת הידיד הקלאסי, שפת גוף של בן ארצי, וטעם מוסיקלי של טייק דאת', אבל מצד שני - הוא מצחיק את החבר'ה, הוא שר לא רע בכלל (ואם ראיתם את מתמודדים שכבר נשרו, אתם יודעים שזה לא מובן מאליו) ויש לו גומות חן. נדמה כי היתרון הגדול שלו הוא שאף אחד לא שונא אותו.
 
לרעתו: נוטה לזייף ברגעי לחץ, ולשכוח איפה המצלמה הנכונה.

לטובתו: המנצח של שנה שעברה, דיוויד סנדון, עבד על אותה נישה, וזכה בקולות האמהות ובנותיהן בנות ה-10.

ינצח אם: בריטניה עדיין מחפשת נואשות מישהו לחבק ולתלות על המראה באוטו.
 

קרולין גוד

 
בתפקיד האנדרדוג, והדמות המעניינת ביותר באקדמיה: כמעט כל שבוע היא היתה על סף הדחה וניצלה ברגע האחרון. מבין כולם, היא זו שעבדה הכי קשה על השירה, ואצלה גם רואים את השיפור הכי גדול (שאולי לא מתבטא דווקא בזה שהיא התקדמה מאטומיק קיטן לשאנייה טויין). בשבועות האחרונים של התוכנית היא היתה מעורבת בשעורורייה: פיטר, אחד המתמודדים שעפו, בגד בחברתו לנגד עיני המצלמות, ועש זאת עם קרולין. הוא שילם על כך מחיר כבד והודח שבוע לפני הגמר (קשה לקבל אהדה ציבורית אם זרקת את החברה בטלפון מול המצלמה ועוד התלוננת אחר כך). יש מצב שקרולין יכולה לצאת מחוזקת מכל העסק הזה: א. היא מצטיירת טוב בתור הפרחולה הטובה שהתאהבה ברוקר הפרוע; ב. הקולות של פיטר עשויים לעבור אליה בעקבות הפרשייה, שהעניקה לה חותמת אישור של קוליות מסוימת.
 
לטובתה: עם מבט של "כנגד כל הסיכויים", קרולין יכולה לדפוק בלדה מרגשת ולהראות לכולנו מאיפה באמת משתין הרטרו אייטיז.

לרעתה: "לא האמנתי שאני אגיע כל כך רחוק" כמנטרה. גם אנחנו לא.

תנצח אם: מערך קליטת ה-SMSים יתקלקל.


______________________________________________
"Fame Academy". שבת, 19:30, בי.בי.סי פריים
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by