בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דן שילון הודח מהגשת היומן 
 
 
מערכת מיקסר

גורמים ברשות השידור טוענים כי ההדחה היא על רקע פוליטי, בעקבות ביקורת שנמתחה על ראש הממשלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנהלי ערוץ 1 החליטו להדיח את דן שילון מתוכנית הדגל "יומן", אותה הגיש עם גאולה אבן. הסיבה הרשמית לסיום העבודה: שילון לא עזר להעלות את הרייטינג של התוכנית. "המנהלים הגיעו למסקנה שמבחינה מקצועית השילוב בין התוכנית 'יומן' ודן שילון לא מסתדר", מוסר אורן הלמן, דובר רשות השידור, "אבל הכל נעשה בהסכמה עם שילון".

גורמים ברשות השידור טוענים כי היה זה ראש הממשלה שרון שעמד מאחורי הפיטורים של שילון. אותם גורמים שוללים את סיבת ההדחה ברייטינג נמוך, היות והרייטינג עלה מ7.7% ל 10% מאז הגיע שילון לתוכנית, ומציינים גם שהתוכנית של מיכל זוארץ, שמשודרת לפני ה"יומן", לא מספקת קרש קפיצה מדרוגי טוב במיוחד.

שילון פוטר משום שמתח ביקורת על ראש הממשלה, טוענים הגורמים ברשות השידור. בלשכת ראש הממשלה מכחישים ומוסרים כי "לא היה ולא נברא". מרשות השידור נמסר כי הסיבות להפסקת עבודתו של שילון התקבלו מסיבות מקצועיות בלבד. כמו כן, מוסרים ברשות השידור, התכנון הוא להקדים את עליית תוכניתו החדשה של שילון, שמתוכננת להשיב לחיים את אותו מעגל מפורסם מתקופת "דן שילון מארח".

שילון עצמו מסר היום לכלי התקשורת כי ההחלטה לא התקבלה בהסכמתו, וכי הוא עצמו התוודע אליה רק כשקרא בעיתון הבוקר. לאחרונה פורסם כי שילון לא קיבל משכורת של שלושה חודשי עבודה בערוץ 1.

על פי דובר רשות השידור, המועמד הבולט להחלפתו של שילון הוא יגאל רביד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by