בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מודעות או נמות 
 
 
מערכת מיקסר

שבוע המודעות לאיידס בישראל כולל בעיקר סרטים ותוכניות טלוויזיה. וגם בדיקות איידס חינם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"צביעות היא סימפטום נוסף של אידס" - זהו הסלוגן שנבחר השנה לעטר את אירועי שבוע המודעות לאיידס. במסגרת הקמפיין, שיכלול שלטי חוצות, ג'ינגלים ברדיו וספוטים בטלוויזיה, מנסה הוועד למלחמה באיידס להעביר את המסר כי אין כל חשש להיות במגע, שאינו מיני, עם נשאי האיידס. זאת, לאחר שהתברר כי ישראל חשוכה למדי במודעות לנושא, וכי בארץ אנשים עדיין נרתעים מנשאי איידס.

במסגרת שבוע המודעות, ייערכו השבוע בדיקות איידס בחינם בקמפוסים של המכללה למינהל, המרכז הבין תחומי ואוניברסיטת תל אביב. במרכז סוזן דלל בתל אביב יתקיים הערב (19:30) אירוע לציון יום האיידס, בהשתתפות נינט טייב, ערן צור, דנה אינטרנשיונל, שילה פרבר ואחרים.

ערוץ סינמה 1 בכבלים יקרין היום מרתון מסרטי הבמאי הישראלי עמוס גוטמן, שמת ממחלת האידס. בין השאר, ישודרו הסרטים "נגוע", "בר 51" ו"חסד מופלא". ערוץ הסרטים וערוץ MGM יקרינו גם הם סרטים הנוגעים למחלה. ערוץ YES+ ישדר את הסרט "6,000 כל יום", סרט תעודה שטוען כי העולם חיכה זמן רב מדי בטרם התגייס להילחם באיידס. בחינוכית 1 יוקרן סרט תעודה על וויליאם יאנג, צלם סיני הומוסקסואל שהנציח את חבריו חולי האיידס בשנתיים האחרונות לחייהם. ערוץ VH1 יישדר ב-22:00 את מופע הצדקה מדרום אפריקה "להישאר בחיים 2003", בהשתתפות בונו, ביונסה, פול מקרטני ואמנים אחרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by