בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מעמידה בגיל העמידה 
 
 
מעיין וינטר

מעיין וינטר יודעת לתת כבוד לדודה קיילי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עוד לפני שמקלפים עם השיניים את עטיפת האלבום החדש של קיילי, "Body Language", ניתן להתרשם מהעיצוב שלו, שמשלב משחקי אור וצל בניגודים של שחור ולבן שמתאימים פיקס לתלייה מעל מיטת יחיד מפורמייקה. התמונות הן בסגנון "קלאודיה שיפר פוגשת את קיילי מודל 89", והתוצאה מלבבת. בתמונה אחת, שמצולמת בשחור לבן, חנוטה קיילי בטייץ מלייקרה וחמושה בחגורת מותניים ענקית. בתמונה אחרת היא לבושה... טייץ (שכחת חותלות), מהלכת בשדה חיטה ובוהה אל הרקיע. בראשה היא בוודאי מפזמת את השלאגר הבא שלה. משהו בסגנון "הפרה אותי", מן הסתם.

יש לציין כי בניגוד לכוכבות פופ עכשוויות מסוג בריטני, כריסטינה, ואפילו אחותה הצעירה (בעלת הגנים הפי-אלף יותר משובחים) דני, קיילי מקפידה בעת האחרונה לשמור על תדמית הכוכבת האיכותית והמהוגנת. מכיוון שאפילו אלה מצילומיה שגלשו לפורנוגרפיה נעשו בכזה טוב טעם, דומה כי אין מקום להזכירה בנשימה אחת עם כל הכוכבות הפוחזות האלה, שרק קיבלו מחזור וכבר חושבות שהן נשים!

קיילי דהיום מעדיפה להתכנס בנישת "האחות הגדולה בעלת ניסיון החיים העשיר" , ולמשמע כל חדשה על מעשה פרוע ונועז של צעירה זו או אחרת היא מפטירה אנחה של "הייתי, עשיתי". היא אפילו ייעצה לבריטני ספירס "לקחת את הדברים לאט", כי היא יודעת מה זה להיות כוכבת בגילה. היום, לדוגמה, היא מצטלמת אך ורק עם טייץ!

עוד הודעה דרמטית הגיעה בהופעה סגורה לחברים, עיתונאים וכל מיני זוכים בתחרויות. קיילי ציינה אז כי תמו ימי הקלוז-אפ על התחת, וזאת משום שעכשיו היא בשלה ובוגרת ועליה להתמסד.

למקרה שלא ידעתם, האישה שמראה לגילת אנקורי מאיפה מצחצחים שיניים, מאורסת זה מכבר לשחקן אוליביה מרטינז. אוליביה, על אף ששמו מעורר אסוציאציות של אימפריית רטבים לסלט, נחשב לסוג של בראד פיט צרפתי. קיילי מקפידה לצייץ מתחת לכל שיח ועץ רענן עד כמה שהיא מאושרת עם אוליביה, כיצד הוא גורם לה אושר, מהווה לה השראה, ובוודאי יהיה גם אב נפלא למיליוני הילדים שהיא רוצה לעשות לו.

שמועה עיקשת טוענת שקיילי כל כך באובסס עד שהיא טסה לקנדה כדי להשגיח עליו בזמן שהוא מצטלם עם אנג'לינה ג'ולי ל"טומב ריידר 2". שלא תשלח ידיים. קיילי אף הקדישה לו שיר אהבה מקסים (ושמח) מהאלבום החדש. אח, סוף סוף הגיעה מנוחה לנחלה, כמו שיואב שוורד היה אומר.

ובנוגע למוזיקה. הדבר שהכי נגע לליבי בדיסק החדש הוא סגירת המעגל שבו. קיילי חוזרת באלבום בדיוק אל אותם מקצבי גרוב קיטשיים של שנות השמונים, שעל גבם עלתה לגדולה. הסינגל הראשון והמחרמן שלה, "Slow" נכנס ישר אל המקום הראשון במצעד הבריטי (ובכך שברה קיילי את השיא של מדונה , והיא כעת הנקבה שהזניקה הכי הרבה שירים לראשות המצעד).

הצופים בקליפ של "Slow", שימו לב: בקליפ אין אף קלוז אפ על איברים אחוריים! אני יודעת שקשה לשרוד קליפ של קיילי בצורה כזאת מהוגנת, אבל להתנחם באפשרות שבקליפים הבאים שלה היא כבר תזכור שהיא צריכה לקדם את קו מוצרי ההלבשה התחתונים שלה, LoveKylie (שמקבל, אגב, פרגונים מכיוונים לא צפויים כמו ביונסה, אחוריים בפני עצמה).

שאר הדיסק מכיל שירים שמנענעים בצורה מוצלחת למדי. רובם אמנם לא מכילים בתוכם ביטויי שפה גבוהה כמו "נה נה נה", אבל קולה של קיילי מגיע בהם לטונים כל כך גבוהים עד שהיא נשמעת כמו ילדה קטנה. או גמדה בגובה מטר וחצי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by