בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נעצר המיזם של דודו טופז 
 
 
מערכת מיקסר

אתמול נודע כי פרוייקט המסחר והבילוי של טופז בדימונה מוקפא. ראשון בבידור בתגובה: "מי שישים לנו רגל, נשבור לו את הרגל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בדימונה שרר אמש דיכאון. פחות מארבעה חודשים אחרי הנחת אבן הפינה למרכז הבילוי והבידור על שם דודו טופז, הכל פתאום נעצר. כזכור, או שלא כזכור, טופז החליט בזמנו לעזור לעיירה הדרומית, וליזום מיזם רחב היקף שיכלול קניון הכולל כ-100 חנויות, מרכז בילוי, פארק שעשועים לכל המשפחה ואפילו מוזיאון אטום, שיעסוק בכור הגרעיני הסמוך. הכי דודולנד שיש.

אלא שאתמול נראה שהחלום נגוז, בעקבות החלטתה של הוועדה המחוזית לבנייה בדרום לקבל את הערר של חברת "אלין", המתכוונת אף היא לבנות קניון חדש בעיר. לטענת חברת "אלין", עיריית דימונה התחייבה בפניה כי במשך שמונה שנים לא יוקם בעיר קניון מתחרה. לאחר שבועות של סחבת ודחיית הערר בפני מספר ועדות, התקבל אתמול הערר ופרוייקט טופז נעצר.

דודו טופז, בנימוסו האופייני, יצא בתגובה בהכרזה כי "מי שישים לנו רגל, נשבור לו את הרגל". עוד אמר הטופז: "אני אלחם על כך שההחלטה תבוטל, והפרוייקט יקום לטובת תושבי דימונה. אנחנו מתכננים שם קומפלקס מנצח, וחבל מאוד שמטעמים מסחריים מנסים שני אנשים להפריע לנו בנימוק שהקרקע מיועדת לתעשייה ולא למסחר".

שמוליק ריפמן, יו"ר הרשות לפיתוח הנגב, אמר ל"מעריב": "במהלך הבחירות המוניציפליות היו שחשבו בדימונה, כי קידום פרוייקט 'דודולנד' יסייע לפרנסי העיר. הנושא לא נבדק מספיק, ונראה שסיכוייו להתממש הם קלושים. זה חבל מאוד".

הנושא יועבר, ככל הנראה, לדיון בבית המשפט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by