בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אקי אבני וסנדי בר מתקרבים לערוץ 3 
 
 
מערכת מיקסר

הזוג הלוהט נמצא במו"מ מתקדם על השתתפות בטלנובלה החדשה של הערוץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אקי אבני וסנדי בר מגיעים היום לארץ. הזוג הישראלי, שמתגורר בניכר ועסוק בלכבוש את הוליווד, מנהל בימים האחרונים מו"מ מתקדם עם נציגי חברת ההפקות "דר-סט", בנוגע להשתתפות בטלנובלה החדשה של הכבלים, שאמורה לעלות במרץ 2004 - כך מדווח היום "מעריב".

זכור, לפני כשלוש שנים יצאו השניים לארה"ב כדי להפוך למגה-כוכבים ברמה בינלאומית. עד כה הצליח אקי למחצה והגיע לשש דקות מסך בסדרת הלהיט "24". בינתיים ממשיכים השניים להתפרנס מהתעשייה בארץ (הנחיית אירועים בסגנון "קחי אותי שרון"), תוך כדי שמירה על השארם ההוליוודי.

השתתפות בטלנובלה יומית תיאלץ את אקי וסנדי, שככל הנראה יופיעו גם בסדרה כבני זוג, לחזור ולהתגורר בארץ לתקופה של כחצי שנה. עם זאת, בחברת ההפקה כבר הודיעו שבני הזוג יוכלו לצאת לתקופות קצרות לארה"ב, להמשך פיתוח הקריירה הבינלאומית.

ההערכות בתעשייה מדברות על שכר גבוה במיוחד שישולם למשפחת אבני-בר, משהו בסגנון כמה מאות אלפי דולרים עבור שני בני הזוג. הסכומים נראים הגיוניים רק כאשר נותנים את הדעת לכך שבחברות לחוצים לקראת הטלנובלה הלהיטית החדשה של הלוויין, בה צפויה לככב נינט טייב.

היום יגיעו אקי וסנדי לסדרת פגישות ומבחני בד סופיים, וההערכות הן שהנושא הכספי יהווה את המכשול האחרון. בחברת דר-סט מאשרים את קיומו של המו"מ, ואומרים כי הם "מאוד מרוצים מההתקדמות ומקווים שכל הצדדים - הצופים, השחקנים וההפקה- ייהנו מהתרומה המקצועית של בני הזוג".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by