בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"יוסי וג'אגר" ממשיך לכבוש את העולם 
 
 
מערכת מיקסר

הסרט מועמד לפרס ברית ההומואים והלסביות האמריקני, לצד סרטים ותוכניות כמו "ממבו איטיליאנו" ו"הכי גאים שיש". נרכש להפצה בטייואן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"יוסי וג'אגר", סרטם של אבנר ברנהיימר ואיתן פוקס, ממשיך לכבוש את העולם ולעשות היסטוריה. לאחר הצלחה מסחררת בפסטיבלים בגרמניה והפצה מסחרית במדינה הגדולה באיחוד האירופי, נרכש הסרט להפצה בצרפת, החל מפברואר ובשבוע הבא הוא יוצא להקרנות בטייוואן.

בינתיים הסרט רץ גם בארצות הברית במיאמי, וושינגטון, ניו יורק ובקרוב גם בבוסטון, סן פרנסיסקו ושיקגו.

הסרט עושה שוב היסטוריה והוא הסרט הישראלי הראשון המועמד לפרס ברית ההומואים והלסביות האמריקני נגד הוצאת דיבה. הארגון (GLAAD) מחלק פרסים לסרטים ותוכניות טלוויזיה על עזרתם למלחמה נגד אפלייה והומופוביה. "יוסי וג'אגר" מועמד בקטגוריית סרטים שיצאו בהפצה מצומצמת. תוכניות וסרטים נוספים המועמדים לפרסים של הארגון הם "ממבו איטיליאנו", "שחי אותה בקהאם", תחת שמי טוסקנה", "הכי גאים שיש", "עמוק באדמה", וויל וגרייס" ו"סקס והעיר הגדולה".

והביקורת בארה"ב מהללות. ה"פילם ז'ורנל אינטרנשיונל כותב כי "פוקס ליהק קאסט מופלא, עם שחקנים צעירים ואטרקטיביים המתנהגים בטבעיות ראויה להערצה ועם שפע של שארם". המיאמי הראלד כותב כי "הדמויות בסרט כה מושקעות ומשקיעות, כך שאפילו הסוף העצוב, שאינו בלתי צפוי, מצליח להיות בעל אימפקט עצום". ה"בוקסאופיס מגאזין" כותב כי "למרות היותו של הסרט קצר הוא מצליחל לרגש עמוקות ומביא סיפור מורכב ואנטי סטריאוטיפי". ולסיום, הניו יורק פוסט גם הוא מהלל וכותב כי "רק 71 דקות, אבל פוקס דואג לכך שהצופים יקבלו תמורה מלאה לכספם". הסלוגן המלווה את הסרט בארה"ב הוא, אגב, "אסור שאהבה תישמר בסוד".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by