בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הכבלים הולכים על טכנולוגיה, הלוויין על תכנים 
 
 
מערכת מיקסר

מלחמת הכבלים-לוויין הגיעה גם לוועידת ישראל לעסקים אתמול. הכבלים מציעים טכנולוגיית וידאו, הלויין מציעים עוד תכנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחד הדיונים אמש (שני) בוועידת ישראל לעסקים היה בנוגע במפת הטלוויזיה הישראלית לשנה הקרובה. המלחמה החמה ביותר הייתה, כמובן, בין חברות הכבלים המתמתגות תחת "הוט", לבין חברת הלויין "יס".

סמנ"כל הוט, עמית לוין, יצא נגד הלוויין ובעיקר נגד פרוייקט Y המדובר שלהם. לוין אמר על הפרוייקט כי מדובר באקט "אופייני ל-יס: לוקחים פורמט מחו"ל ואורזים אותו מחדש בארץ". הוא הגדיר את פעולות יס כ"עבודה בעיניים" זאת, כמובן, בניגוד ל-הוט, שם מדובר, ללא ספק ב"עבודה ישראלית".ynet מדווח כי סמנכ"ל התוכן של יס, יונה ויזנטל, לא נשאר חייב ואמר כי"לא יזיק לכבלים - ואני לא רוצה להיכנס לעניינים של שם בלועזית עם שלוש אותיות - לא לדבר על העתקות, וקצת לפרגן".

בכל הנוגע להיצע הקרוב של שתי הפלטפורמות, הציג לוין כי הכבלים הולכים חזק על טכנולוגיה, והבטיח כי תוך שנה וחצי יוכלו מנויי הכבלים להנות משירות וידוא על פי דרישה (VOD). חברות הכבלים יקליטו את כל הערוצים למשך 48 שעות, והלקוחות יוכלו לצפות בתוכניות בשעות הנוחות להם.

לעומתם, בלויין הולכים על עוד תוכן. כך, עם עלייתו של ערוץ הקולנוע הישראלי מחר, ערוץ בייבי שעלה ביום ראשון וערוץ ריאליטי חדש שיעלה בקרוב וישדר תוכניות ריאליטי במהלך החורף לכלל המנויים. זאת לאחר ערוץ סאמר נייטס ששודר בקיץ ונחשב להצלחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by