בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אורבך פוטר מערוץ "התכלת" 
 
 
מערכת מיקסר

היום הודיע הנהלת הערוץ על עזיבתו של אחד ממקימי הערוץ. הסיבה: עימותים עם מנכ"לית הערוץ החדשה והויכוח סביב "בנות גילמור"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אורי אורבך, מנהל התוכניות של ערוץ "התכלת" ומאנשי המפתח בפיתוח לוח השידורים שלו, עוזב את הבייבי שלו. בהודעה לעתונות מטעם הערוץ נכתב כי "הנהלת "ערוץ התכלת" סיכמה היום באופן הדדי עם מר אורי אורבך על סיום תפקידו כמנהל התוכניות של הערוץ וזאת בשל חילוקי דעות מקצועיים.ההחלטה על סיום ההתקשרות בין "ערוץ התכלת" ומר אורבך נעשתה בהסכמה הדדית ומתוך הבנה.

מר שלמה בן צבי, מבעלי "ערוץ התכלת" מציין את הערכתו הרבה לפעילותו של אורי אורבך ,שליוה את הערוץ מימיו הראשונים ותרם רבות להצלחתו של הערוץ".

ומה הסיפור מאחורי "חילוקי הדעות המקצועיים"? העובדה שהמנכ"לית החדשה של הערוץ, איריס הוד, החליטה להכנס גם לתחום התוכן. אורבך לא אהב את הרעיון ונלחם על שימור הכיוון אותו יזם. אורבך הוא האחראי על הגישה כי הערוץ יפנה לא במעט לחילונים שומרי מסורת, במסגרת תוכניות כמו "הצנועות והחסודות", בית מדרש התכלת" ו"החצר" - הטלנובלה החרדית.

אולם מאז נכנסה הוד לתפקידה , לפני כחודש וחצי, היא מנסה להשפיע גם בנושאי תוכן. כפי ש"מעריב" פרסם, אורבך זעם על ההתערבות והודיע בשבוע שעבר על חופשה בת חודש ימים. אחד הויכוחים העיקריים היה סביב הרעיון של הוד לרכוש מאולפני וורנר את הסדרה "בנות גילמור". מבחינת אורבך מדובר במלחמה חסרת פשרות והודיע כי "על גופתי המתה ישדרו את הסדרה הזו בערוץ".

וכעת הגיעה גופתו המתה, מבחינת הערוץ. הייתכן כי חצי שנה לאחר עלייתו לאוויר ישנה ערוץ "התכלת" כיוון? תוך מספר שבועות הנושא יתבהר, מן הסתם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by