בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוא זכאי! 
 
 
מערכת מיקסר

דו"ח של שירות הילד בלוס אנג'לס קובע: מייקל ג'קסון לא נגע בילד. התובע של סנטה ברברה הודיע כי כתב האישום יוגש בשבוע הבא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מייקל ג'קסון זכאי - כך לפחות קובע דו"ח של שירות הילד בלוס אנג'לס, שנחשף בחלקו הלילה. הדו"ח, שנכתב על ידי החוקרים של שירות הילד בלוס אנג'לס, קובע כי אין כל בסיס עובדתי להאשמות נגד ג'קסון. הדו"ח נכתב לפני מספר חודשים, ועל פי הדיווחים בו כבר לפני כחצי שנה העיד הילד המדובר בפני אנשי הרווחה, ואמר כי ג'קסון לא נגע בו באופן חריג.

שירותי הרווחה הגיעו לבדוק את מצבו של הילד לאחר שבבית הספר זיהו אצלו התנהגות חריגה. בדיקתם הביאה אותם להחליט כי לטענות ההתעללות המינית אין כל ביסוס. חוקר פרטי ששוחח עם הנער, צילם אותו מודה, בנוכחות בני משפחתו, כי לא קרה שום דבר בינו לבין ג'קסון, למרות העובדה שהשניים אכן ישנו יחד באותה מיטה. החוקרים סבורים כי הילד חולה הסרטן עבר תקופה קשה בשל מחלתו, אולם לא יותר מכך.

אחותו של הילד העידה אף היא בפני שירותי הרווחה ואמרה כי בעשרות הפעמים שראתה את ג'קסון ואחיה, לא הבחינה בדבר, וכי אחיה מעולם לא טען להתעללות כלשהי. אמו של הילד אמרה לחוקרים: "ג'קסון היה כמו אב לילדים שלנו וחלק מהמשפחה".

בעקבות החקירה הפלילית נגד ג'קסון, נשלח לפני כשבועיים לגורמי האכיפה מסמך סודי, המביא את מסקנות חוקרי שירותי הרווחה. הדו"ח נחשף הלילה באתר The smoking gun. השריף של סנטה ברברה, כמו גם התובע המחוזי, לא הורשמו מהמסמך והם טוענים כי חשיבותו מזערית. התובע המחוזי הבהיר כי בכוונתו להגיש את כתב האישום כבר בשבוע הבא.

לדבריו, כל הראיות בנושא, כולל דו"ח שירות הילד, הוצגו בפני השופט שהוציא את צו המעצר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by