בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'ייסון דונובן חוזר 
 
 בימים הטובים על קיילי האלמונית   
 
מערכת מיקסר

הכוכב האוסטרלי האייטיזאי מבצע את הקאמבק המיוחל: יככב במחזמר הלונדוני "יוסף וכותנת הפסים". ומסתבר שהוא גם סטרייט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני המון המון זמן, משהו כמו 15 שנה, היה ג'ייסון דונובן הכוכב הכי לוהט בעולם וההימור הכי חזק בתעשיית הבידור הבינלאומי. אוסטרלי צעיר, נאה ומלוקק, שנסק בעולם הבידור בעזרת אופרת הסבון האוסטרלית "שכנים" שהפכה להצלחה מסחררת בבריטניה - משם קצרה ההצלחה בעולם כולו. הוא הוציא אלבום שהצליח למדי בבריטניה וביפן, ואז החליט ללכת על גדול. יחד עם שותפתו האלמונית לאופרת הסבון, קיילי מינוג, הוציא סינגל בשם "Especially For You" שהפך ללהיט הכירסטמס הרשמי של 1988 ועמד בראש המצעד הבריטי לא פחות מ-14 שבועות.

מאותו הרגע קיילי וג'ייסון הפכו לכוכבים בינלאומים. הקיילי הגיעה לאן שהגיעה, ואילו ג'ייסון התפוגג לו בנבכי ההיסטוריה וכיכב במחזמר "יוסף וכותונת הפסים".

כמו הרבה מצליחנים לפניו, ג'ייס נשבה בקסם הסמים ונאלץ לעבור תהליך ארוך וקשה גמילה, שהפך אותו מיידית מיקיר האמהות לדמות מסוכנת. בשלב מסוים מצא את עצמו מופיע בבארים חשוכים, במסגרת התחליף לקאריוקי.

והנה, ג'ייסון חוזר. ההפקה של "יוסף וכותונת הפסים" הודיעה כי ג'ייסון המתקתק חוזר לככב במחזמר הלונדוני, לתקופה של שלושה חודשים, וזאת לאור צורך החופשה הבהול של הכוכב הנוכחי. במסגרת הקאמבק מתברר אחת ולתמיד כי ג'ייסון סטרייט. השמועות תמיד היו עיקשות בנוגע להעדפותיו המיניות, אבל הוא מצדו התחתן והפך לאב לשני ילדים. דונובן יפזז על בימת הפלדיום בלונדון החל מה-12 בינואר. הכינו כרטיסים מראש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by