בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לא נפסיק לשיר - גם בשישי וגם בשבת 
 
 
מערכת מיקסר

המחאה הציבורית שהחלה במיקסר עשתה את שלה - "קשת" החליטה שהעונה השנייה של "כוכב נולד" תשודר גם בשישי וגם במוצ"ש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני כשבוע פורסם כי תוכנית הלהיט "כוכב נולד" תחזור לעונה שנייה בחודש פברואר הקרוב עלינו לטובה. עוד דווח כי התוכנית תשודר בימי שישי בערב, בניסיון של "קשת" לשמר את הרייטינג הנאה שהצליחה "ארץ נהדרת" להחזיר למשבצת השידור המיתולוגית.

הציבור המסורתי-דתי לא אהב את הרעיון שייאלץ לוותר על הצפייה בתוכנית כה קונצנזוסיאלית. מחאה כללית נגד שידור התוכנית בערבי שבת, אותה החלה דבורה גלינסקי כאן במיקסר לפני שבוע, החלה גוחשת ברחבי הרשת היהודית.

בזכיינית "קשת" הבינו שיש להם בעיה והגיעו להחלטה תקדימית: התוכנית תשודר פעמיים בשבוע - גם בשישי וגם במוצאי שבת. "מעריב" מדווח היום כי תוכנית השבת תהיה קצרה יותר, ותהווה תיקצור של אירועי ערב שישי. בנוסף, זמן ההצבעה ב-SMS יוארך כך שניתן יהיה להצביע במהלך כל סוף השבוע - מסוף השידור ביום שישי ועד קרוב לסיום התוכנית במוצאי שבת - כדי לאפשר גם לצופים הדתיים להצביע.

ב"קשת" בונים על ההצלחה של העונה הקודמת ומעוניינים לסחוט את לימון הרייטינג עד תומו המקווצ'ץ': בנוסף לשידור הדו-שבועי של התוכנית, מתוכננת העונה להיות ארוכה במיוחד ולהימשך מבפברואר ועד אוגוסט, לכלול אלמנטים דוקומנטריים נוספים וכמובן, את הגמר הגדול בניצנים. האודישנים לעונה החדש יחלו בסוף החודש בראשון לציון. בחודש ינואר יתקיימו מבחני בד גם בחיפה ובבאר שבע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by