בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערוץ 10 נותן ברייטינג 
 
 
מערכת מיקסר

זה מתחיל להראות לא רע. הרייטינג של ערוץ 10 עולה לאט ובהתמדה. מהדורת החדשות כבר עברה את שבעת הערוצים. עמנואל רוזן הגיע לעשרה אחוזים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתחיל להסתמן שיש סיכוי לערוץ 10. לאחר חודשים ארוכים מאד בהם הערוץ דשדש עם רייטינג נמוך במיוחד, למרות התוכניות המושקעות, בשבועות האחרונים הרייטינג מתחיל לעלות. טיפין טויפין אבל בעקביות.

הפקת היוקרה שגדולה של הערוץ, מהדורת החדשות המושקעת עם יעקב איילון ומיקי חיימוביץ, הסתובבה לה חודשים ארוכים סביב החמישה אחוזים. בשבועות האחרונים, במושפע, כך נראה, מהזכיות ב"מסך הזהב" הרייטינג של המהדורה עולה בהתמדה, והגיע לממצוע של 7.3 אחוז.

תוכנית הרכש היוקרתית של הערוץ, "24", הניבה בפרקים האחרונים רייטינג ממוצע 9.2 אחוז, ותוכניתו של עמנואל רוזן "זה הזמן", כבר הגיעה לריטינג מסחרר ממש עבור הערוץ - 10.2 אחוז.

ynet מדווח כי התחרות בערוץ 2 מתחילה להראות בנתונים, וכדוגמא ניתן לקחת את יום רביעי החולף, בו זכה ערוץ 10 לרייטינג ממוצע של 8.8 אחוז לעומת 14.6 של ערוץ 2. בערוץ עדיין לא חוגגים, אבל מקווים שמדובר במגמה שתמשך גם בחודשים הקרובים, ושכניסת המשקיעים החדשים תסמן את הפיכתו של הערוץ לתחרות אמיתית לערוץ 2.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by