בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערוץ 2 רוצה תשלום מהכבלים והלוויין? 
 
 
מערכת מיקסר

עוזי פלד, מנכ"ל "טלעד", חושב שהכבלים והלוויין צריכים לשלם לו על העברת השידורים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ערוץ 2 מתחיל לשדר סימנים של פאניקה רבתי. הירידה ברייטינג, עליית הרייטינג של ערוץ 10 והקופה שלא דופקת כמצופה גורמים לערוץ 2 לעשות צעדים תמוהים לא פעם.

זה מתחיל מהארכת מהדורת החדשות ברבע שעה נוספת, במטרה להתחרות עם זו של ערוץ 10, ממשיך בעובדה שפחות מחודש אחרי שעלה משנה "קשת" את לוח השידורים שלה, וכעת מבית היוצר של הערוץ השני הרעיון החדש - תשלום עבור ה"זכות" שניתנה לכבלים וללוויין לשדר את הערוץ.

בשבוע שעבר דנה מועצת הכבלים והלוויין בבקשת חברות הכבלים והלוויין לאפשר להם להרחיב את השימוש במדריך הערוצים הדיגיטלי, כך שיספק לא רק מידע על התוכנית המשודרת כעת, אלא גם על תוכניות אחרות באותו ערוץ ובערוצים אחרים התואמים את קו התוכנית. כך, למשל, ניתן יהיה להפנות צופים בתוכנית מסויימת לתוכנית בעלת קו דומה בערוץ אחר.

"מעריב" מדווח כי ההערכות הן כי החברות מעוניינות להרחיב את השירות כך שניתן יהיה בעתיד להעלות בו גם פרסומות, או לגבות תשלום עבור השירות.

בישיבת המועצה ערוץ 10 לא הביע כל התנגדות לרעיון, אולם בערוץ 2 קמו על רגליהם האחוריות, מתוך חשש ששירות שכזה יעזור לקדם תוכניות של ערוץ 10.


עוזי פלד, מנכ''ל ''טלעד'' אמר כי ''אנחנו לא מתנגדים שיהיו מסרים כתובים בערוצי הכבלים והלוויין, אבל אנחנו לא

מוכנים שעל המסך שלנו יופיע משהו שלא יצא מחדר השידור של ''טלעד''. אנחנו לא רוצים להיות חשופים למסרים שלא אנחנו בחרנו".

פלד ממשיך ומעלה פורמט שונה לחלוטין, וטוען כי בכלל, לשדר את ערוץ 2 זו זשכות. לדבריו "בכלל, אנחנו חושבים שהגיע הזמן שהכבלים והלוויין ישלמו עבור השידור שהערוצים הארציים מספקים להם''.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by