בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כולם נגד בראל 
 
 
מערכת מיקסר

בראל ממשיך להיות מותקף מכל עבר. השר הממונה, אנשי המערכת ועכשיו היוצרים מחתימים עצומה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יוסף בראל מצוי כבר זמן רב במרכז ההתקפות. מאשימים אותו בשחיתות ברשות השידור, בחוסר אתיקה, בהעדפת אידיאולוגיה פוליטית על תוכן מאוזן וברמיסת הפינות האחרונות שעוד נותרו תמות ברשות השידור.

רק לפני שבוע כמעט והוחשך המסך כשבראל ורבינוביץ' החליטו להעלות אייטם פרטי כמעט למהדורת "שבע וחצי". יעקב אחימאיר עזב בזעם את האולפן, וגם מגישים אחרים סירבו להגיש את המהדורה עם התוכן בנוגע לשיפוץ משרדו של רבינוביץ', עד שלבסוף הסכים יגאל רביד לעשות זאת. הדבר גרם לסערה ברשות, בטענה כי ניתן היה להחשיך את המסך ולצאת למאבק אמיתי שיוביל לפיטוריו של בראל, נוכח הנזק שהוא גורם לרשות.

בעקבות האירוע שלח השר הממונה על רשות השידור, אהוד אולמרט, מכתב לבראל בו הבהיר כי הוא "רואה בחומרה את השימוש במסך הציבורי כדי להגן על רשות השידור".

בראל השיב במכתב לאולמרט וטען כי האייטם ב"שבע וחצי" הוא מעשה לגיטימי, במסגרת דיון על בעלות צולבת. "המערכת מצאה לנכון לתקן את הפרסום ב'מעריב' כספח בדיון על הבעלות הצולבת והיעדר במה בעיתונות הכתובה שתאפשר לרשות השידור להשמיע את עמדתה", כתב בראל.

אלא שזה לא הכל. אחרי חודשים של ויכוחים, החליטו היוצרים השונים לצאת למאבק עיקש נגד בראל. ynet מדווח כי היום (שני) נשלחה לשר אולמרט עצומה עליה חתומים כמאה יוצרי קולנוע וטלוויזיה, בה הם קוראים לו להדיח את בראל מתפקידו. בין היוצרים החתומים על העצומה אבנר ברנהיימר, שמי זרחין, עינת דבש, דורית חכים, דרור סבו, יגאל עדירא, דורון צברי, מיכאל קרפין, ג'ולי שלז וגל פרידמן.

בעצומה החריפה הם כותבים כי "המנכ"ל יוסף בראל החריף מאד את כל מצוקותיה של הרשות. היעדר סדר יום ציבורי, בזבוז בלתי נתפס, העדפת מקורבים ואובדן אמון של טובי עובדיה – כל אלה מחייבים טיפול שורש דחוף. מתוך מודעות למקומו החיוני של השידור הציבורי בחברה דמוקרטית ומתוך דאגה עמוקה לגורלו אנו קוראים לך למנות בהקדם מינוי מקצועי מאתגר ונקי דרך, אשר יוכל לממש את המלצות ועדת דינור ולהוביל את השידור הציבורי לתקווה חדשה".


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by