בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
אודליה ברקין

ביקורת סרטים שבועית - והשבוע: צעצוע של סיפור שתיים - והנערה על הגשר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כמה פעמים רציתם ללכת לסרט חדש שעלה יום חמישי, אבל מלבד כמה שורות המגוללות את סיפור העלילה בקצרה ושני סופרלטיבים בסגנון "נהדר!" ו"מרגש!" לא היה לכם מושג אם שווה לראות את הסרט או לא?

אל דאגה, אנחנו כאן כדי לעשות סדר בבלגן ולהראות לכם מה חושבים המומחים על הסרטים החדשים שהגיעו רק היום לארץ. והשבוע רק שני סרטים: צעצוע של סיפור 2 והנערה על הגשר.
 

צעצוע של סיפור

צעצוע של סיפור 2
 צעצוע של סיפור 2   
אספן צעצועים אובססיבי חוטף את וודי (בדיבוב טום הנקס) מחצר ביתו ומצרף אותו לאוסף הצעצועים הענק שלו. באז לייטייר, חברו הנאמן (בדיבוב טים אלן) מארגן את חבורת הצעצועים של אנדי ויחד הם יוצאים למסע הרפתקאות כדי למנוע מוודי לבלות את שארית חייו בתור מוצג מוזיאוני.
במאי: ג`ון לסיטר (92 דקות)
 
 
 
ספלייסד אונליין: סרט מצחיק, מרגש, שהצפייה בו גורמת הנאה לא רגילה. האנימציה כל כך משוכללת עד שקשה לזכור שהדמויות לא אמיתיות. חוויה מומלצת ביותר.

פילם.קום: למרות שהסרט הזה נעדר את הראשוניות שהייתה לקודמו, `צעצוע של סיפור`, הוא עדיין תענוג מושלם. דמויות וקטעים ממנו ממשיכים להדהד בראש הרבה אחרי שהסרט נגמר.

אי-אונליין: באופן מפתיע הסרט הזה הוא אפילו טוב יותר מהראשון. צעצוע של סיפור שתיים, בניגוד לשאר סרטי הילדים שנעשים היום (מישהו אמר פוקימון?) הוא כל כך מלא רגש וחום עד שגם מבוגרים ייהנו ממנו מאוד.
הציון: תשע וחצי.

 

הנערה על הגשר

הנערה על הגשר
 הנערה על הגשר   
הגורל מפגיש שני אנשים באמצע גשר. גאבור, זורק סכינים למחייתו, (דניאל אוטיי, זוכה פרס הסזאר על משחקו בסרט זה) פוגש באדל (ונסה פאראדי) כשהיא עומדת על גשר בפריז, באמצע הלילה וחושבת מחשבות אובדניות. הוא מציע לה להתלוות אליו ולהיות המטרה האנושית בהופעה שלו. כשאדל מסכימה יוצאים השניים למסע הופעות וגילוי עצמי.
במאי: פטריק לקונט (90 דקות, שחור-לבן).
 
 
קריטיק: הבחירה בשחור- לבן מחדדת את הצללים, ממש כמו ביצירת המופת של גדולי הקולנוע של פעם. הדיאלוגים חדים ושנונים.

לס אקוז: את הסרט נושאים על כתפיהם גאבור, עם ארגז הסכינים שלו ומבטו הקודר - ואדל המקרינה בו זמנית תום נערים וייאוש עמוק. הסרט הוא שורה בלתי פוסקת של דברים מרומזים שאינם נאמרים. גם הגיבורים מגלים את חיבתם זה לזו רק במרומז. סרט שהוא שירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by