בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גרהאם נורטון עובר ל-BBC 
 
 
מערכת מיקסר

ההומו הכי מבריק בטלוויזיה הבריטית עוזב את צ'אנל 4 ועובר למרכז הממסד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גרהאם נורטון חתם על חוזה בלעדיות עם ה-BBC, על פיו החל מחודש אפריל הקרוב הוא עוזב את צ'אנל 4 ועובר לרשות השידור הבריטית, שם יפתח את פורמט התוכנית המרכזית של שבת בערב.

נורטון נחשב להצלחה אדירה בטלוויזיה הבריטית, ומרגע שניתנה לו הבמה בצ'אנל (זה היה ב-1997) הוא במגמת עלייה. מכתחילה לא הסתיר את עובדת היותו הומו, ואף השכיל השתמש בכך ללא הפסק בחלק מהמנטרה הכללית של תוכנית האירוח שלו - עוקצנית, צינית, עוסקת בהמון לייף סטייל וסלבס ומתייחסת לעולם כולו כאל מקור בלתי פוסק לבדיחות על חשבון כולם, כולל הוא עצמו.

ההצלחה הכבירה של נורטון בבריטניה יצרה דרישה לתוכנית גם בארה"ב, ומינואר הקרוב תשודר תוכניתו גם שם. ואולם כעת, כאמור, עובר נורטון למרכז הממסד והקונצנזוס הבריטי - ה-BBC. "מהרגע שנכנסתי לתפקיד, זו הייתה שאיפה שלי, לעבוד עם גרהאם", אומרת האחראית על חטיבת הבידור של הרשת, ג'ין לוש. "השקענו הרבה מאד זמן ומאמצים לשכנע אותו לעבור ל-BBC ואני מאושרת שההצעה התאימה לו ושנוכל לעבוד יחד".

החוזה עליו חתם נורטון הוא לשנתיים וחצי, במסגרתו הוא יעבוד, באופן בלעדי, על פיתוח רעיונות שונים לימי שבת בערב - ערבי הפריים טיים המרכזיים. מובן לנורטון גם שמורה אופציה להנחיית תוכנית משלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by