בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האודישן הגדול: החלו המבחנים 
 
 
מערכת מיקסר

אתמול החלו האודישנים המתועדים לטלנובלה החדשה של הכבלים. כל אחד מ-19 אלף הנרשמים ייאלץ לשלם 8 שקלים עבור 30 שניות של אודישן. זוז

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברות הכבלים המתמתגות כ"הוט" יצאו בהמון רעש עם פרוייקט הריאליטי החדש שלהן, שאמור לעלות על הגל שעורר פרוייקט Y של הלוויין, ולהתחרות בסדרה החדשה של הלוויין, בכיכובה של נינט טייב, בסגנון "תהילה" המיתולוגית.

לקראת הטלנובלה החדשה של הערוץ (שם זמני: "מיכאלה") יצרו ב"הוט" תחרות מקדימה, "האודישן הגדול", בה יכול להתמודד כמעט כל מי שחשקה נפשו (והוא מנוי הכבלים בין הגילאים 17-36) להיות כוכב טלנוביזיוני. התהליך ארוך ומפרך: כ-19 אלף מועמדים נרשמו, מתוכם 100 יבחרו לסיבוב הראשון ו-12 ישארו לסיבוב השני - שכבר יזכה אותם בזמן מסך במסגרת תוכנית הריאטלי. מתמודד/ת אחד/ת י/תגיע גם לטלנובלה.

מעבר להיסטריה והחשיפה, חברות הכבלים גם עושות כסף לא רע בכלל מכל עניין האודישן. "מעריב" מדווח היום כי כל מועמד שילם שמונה שקלים עבור הזכות להשתתף במבחן הבד- שכלל 30 שניות של משחק מול מצלמה. שמונה שקלים ל-30 שניות זה לא רע בכלל, בכל רמת שכר שהיא, וחישוב פשוט מורה על הכנסות קלילות של 152 אלף שקל לחברות הכבלים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by