בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הזוג הלוהט ביותר: יב"ז וגי"ז 
 
 
מערכת מיקסר

יעל בר זוהר וגיא זוארץ מהווים את הזוג הנחשק ביותר בארץ, על פי סקר שערכה חברת גיאוקרטוגרפיה. במקום השני - ביבי ושרהל'ה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יעל בר זוהר וגיא זוארץ הם הזוג הלוהט בארץ - כך על פי סקר שערכה חברת גיאוקרטוגרפיה. "ידיעות אחרונות" מדווח כי יב"ז וגי"ז זכו ב-18 אחוזים מקולות הנסקרים שנשאלו על אודות הזוג האהוב עליהם ביותר. אל המקום השני ברשימת הזוגות הגיעו, בקטע מעט ביזארי, בנימין נתניהו ורעייתו שרה. הנתניהויים זכו ל-10 אחוזים מקולות הנסקרים, והקדימו בכך את זוג הטלנובלות הניצב במקום השלישי - יהודה לוי ואפרת בוימלד (9 אחוזי נחשקות).

אל המקום הרביעי במצעד השמח הגיעו מלי לוי ושמעון גרשון, אל החמישי שרון איילון ויואב שוורד, ובמקום האחרון חביב, עם 2 אחוזי הצבעה בלבד, הוצבו אהוד ברק ונילי פריאל - הזוג שביצע את הקאמבק המרשים ביותר השנה.

הנסקרים נשאלו גם עם מי היו מעדיפים לבלות יממה של שכרון חושים, כשהפעם האופציה נשארה פתוחה גם למתאזרחים. הגברים, אחרי ג'וליה רוברטס וג'ניפר לופז, בחרו במירי בוהדנה (14 אחוזי נחשקות). הנשים, אחרי ג'ורג' קלוני, בחרו ביהודה לוי (11 אחוזי נחשקות) ואחריו בבנימין נתניהו (7 אחוזים שגורמים לתהות על הפטיש הנחבא הזה של בנות ישראל, שמתגלה כעת במלוא הדרו המבעית).

הגברים גם מעדיפים שבנות זוגם תהיה פסיכולוגית או אחות בית חולים, והנשים רוצות את הבבונים שלהם כרופאים או עורכי דינים, אבל זה כבר ממש משעמם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by