בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שדר פופולארי חשוד באונס שני קטינים 
 
 
מערכת מיקסר

השניים התלוננו במשטרה כי הידוען פיתה אותם לבוא לביתו, שם אנס אותם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שדרן רדיו וטלוויזיה מפורסם נחקר במשטרה באזהרה בחשד שביצע מעשים מגונים ואנס קטין בן 15 ונער בן 16. לפני כחודש וחצי התלונן הנער בן ה-16 בתחנת מרחב ירקון כי השדר פיתה אותו ואנס אותו. על פי החשד פגש השדרן את הנער, תלמיד ישיבה, לפני כשנה, כשזה הגיע לסיור באולפן תחנת הרדיו. לדברי הנער, השדרן הציע לו להשתתף בתוכנית, ולאחר מכן לבקר בביתו. בעדותו סיפר הנער כי השדרן אמר לו שהוא קנה מיטה זוגית גדולה ומפנקת והזמין אותו להציץ ולראות אותה.

לטענתו, כשנכנס לחדר השינה ביצע בו השדרן מעשים מגונים. הקשר נמשך זמן מה, עד שנחשף בפני הוריו של הנער, שאסרו עליו להמשיך ולהיפגש עם הידוען. השדרן ניסה לפתותו שוב לאחר כחודש, בטענה שהוא רוצה להראות לו את המכונית החדשה שרכש - אז, על פי טענת הנער, הבין כי נפל קורבן להתעללות מינית.

הצעיר טען כי הוא יודע על מקרים נוספים של תקיפה מינית מצדו של הידוען, ומספר ימים לאחר מכן התלונן צעיר בן 20 על מקרה דומה. הצעיר סיפר שפגש את השדרן במקום עבודתו וניהל איתו קשר שהוביל לתקיפה המינית.

"מעריב" מדווח היום כי חוקרי מרחב הירקון ניהלו חקירה סמויה שבסופה נעצר המגיש. הוא נחקר במשך מספר שעות והכחיש את ההאשמות. במשטרה מנסים לאתר עוד מתלוננים. פרקליטו של השדרן, עורך הדין דן כהן, הכחיש את ההאשמות. ''לא היו דברים מעולם. הלקוח שלי לא הטריד מינית אף אחד, ודאי שלא קטינים", אמר כהן. "אי אפשר להבין מדוע שנתיים אחרי המקרה מגיע אדם ומתלונן. כבר מחר אפנה בשמו ליועץ המשפטי לממשלה ולפרקליטת המדינה בדרישה שיחקרו מי הדליף את התלונה''.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by