בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
טופ עוף דה טוב 
 
 אטומיק קיטן   
 
מעיין וינטר

מעיין וינטר משתעממת מהטוסיקים המעוצבים של אטומיק קיטן, אבל חולה על הכיעור של השוגבייבס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כשמדברים על השוגבייבס, קשה שלא להזכיר באותה נשימה גם את אטומיק קיטן, ולהיפך. דומה כי הלהקות מחזיקות בממשק שחופף בהמון נקודות דמיון שונות ומשונות. ראשית, לשתי הלהקות יש שמות שמזכירים אי אילו סרטים מגרמניה של שנות השבעים. ל"חתלתולות בהילוך אטומי" וה"בובות מסוכרות" חסר רק את "אינגה המתלמדת הלוהטת" כדי למלא בכיף אגף שמאלי של וידאומט ממוצע. חוץ מזה, שתיהן להקות בריטיות שמורכבות משלוש בנות!

1 . אטומיק קיטן – "Girls Night"

הלוואי שהיה לי משהו ייחודי מקורי ומבריק להגיד על אטומיק קיטן, אבל פשוט אין לי. וגם הדיסק שלהם לא בורך בתכונה הזו. מסתבר שזאת להקת הבנות הכי משעממת שמישהו היה יכול אי פעם להעלות על הדעת. עוד אעיז ואומר כי סביר להניח שהדבר הנועז ביותר שיצא להן לעשות במהלך הקריירה היה לחמם את ווסטלייף בשטח האש הקרוי "ישראל", וגם את זה אף אחד לא זוכר להן.

בנוסף, אטומיק קיטן כל כך מדכדכות ,עד שאפילו קשה לזכור כיצד נראים פרצופיהן חסרי הייחוד. לא אתפלא אם המהלך הפרוע של נטאשה ("טאש" בפי החברות) בו צבעה את שיערה לחום היה בסך הכול בשביל שיבדילו בינה לבין השנייה, מה שמה.

כדי לטייח את העובדה שאלבומם האחרון הוא מסחטת פיהוקים, אוהבות האטומיק גירלס לשווק את עצמן כ"פופ קלאסי", שזה אומר חזרה מאסיבית על המילים "בייבי" "איי לאב יו בייבי" ו-"דונט גו מיי בייביי". וכאילו כל זה לא מספיק - בדיקת קרדיטים קצרצרה העלתה שיר שכתב להם גרי בארלו, פליט טייק דאת האנמי.
 
שוגבייבס
 שוגבייבס   
2. שוגבייבס - "Three"

השוגבייבס, לעומתן, מנפנפות תמיד בעובדה שהן אינן ברביות של מפיקים מדושנים ורודפי בצע, אלא מקבץ בנות עצמאיות וליברליות. אילו רק הן היו נראות כמו אטומיק קיטן היה בהחלט מצב לשקול פוסטר. אבל מה לעשות, השוגבייבס פשוט, אהמ, איך לומר, מכוערות. לזכותן ייאמר שהן לפחות מודעות לעניין, ולאחר עזיבתה של שיבון (הג'ינג'ית מ-Overload) הם קיימו אודישנים ברחבי לונדון שבסופם בחרו בהיידי (למי לעזאזל קוראים היידי ?!), שלא רק שקוראים לה היידי, אלא שהיא גם באה מלהקת אטומיק קיטן.

חוץ מהיידי (אח, היידי) אפשר למצוא בלהקה גם את מטויה וקישה- ההיא שעשתה פירסינג בצורת שומה (מה היא בכלל? קוריאנית? פאקיסטנית? הודית? איראנית??). אבל סטיילינג בצד אחד ושירה בצד שני. השיר הראשון באלבום, "Hole In The Head", באמת מלהיב, ואף עבר בהצלחה את מבחן הריפיט-בחמש-פעמים מבלי להימאס בהצלחה. למעשה, אני מאזינה לו ברגע זה ממש.

למרות שאת השירים באלבום הקודם אהבתי יותר, האלבום השלישי ממשיך באותו קו. אמנם הוא אינו מפיק מרגליות כמו "Round Round" ו–"Freak Like Me" . אבל השיר הבא שלהם, "Too Lost In You" , בהחלט יעביר את הבאסה בסבבה . חוץ מזה, שימו לב לשיר "Nasty Ghetto", אותו כתבה לינדה פרי, שגם כותבת שירים לאלילתי הנצחית כריסטינה אגילרה, ולשנויה במחלוקת פינק.

ואפרגן במחמאה לסיום: בקליפ האחרון מאוד התפעמתי מעיצוב הריסים החדשני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by