בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נפסלה התאילנדית של יהודהל'ה 
 
 
מערכת מיקסר

הפרסומת של צחי נוי לנודלס, שבה מצהיר הקריין כי "לא כל תאילנדית חמה ומוכנה בתוך 4 דקות", נפסלה ע"י הרשות השנייה בשל פגיעה ברגשות הציבור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרסומת התאילנדית החמה של צחי נוי נפסלה היום (שני) לשידור ע"י הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו - כך נמסר באתר הרשמי של הרשות. בפרסומת (למוצר מסוג נודלס) נראה נוי, בתפקיד יהודהל'ה המיתולוגי, כשהוא מנסה להתחיל עם עלמה תאילנדית. לכשהיא מסרבת לחיזוריו ומפליאה בו את מכותיה, עולה ברקע קולו של הקריין, שמציין כי "לא כל תאילנדית חמה ומוכנה בתוך 4 דקות".

באתר הרשות השנייה נמסר כי "באמירה זו יש משום פגיעה ברגשות הציבור, בטעם הטוב, בכבוד האדם ובכבוד האישה בפרט". את התשדיר פסלה ועדת הפרסומות בראשות מנכ"ל הרשות, מרדכי שקלאר.

מחברת נטו, יוצרת הפרסומת, נמסר: "בנטו תמהים מאוד על ההחלטה לפסול את תשדיר מגי'ק נודלס בכיכובו של צחי נוי. זו החלטה מיותרת... הפסילה הגורפת של הפרסומת כולה היא טעות חמורה בשיקול הדעת של הרשות. כמו כן תמוהה העובדה שהרשות השנייה מיהרה לצאת לתקשורת עם ההודעה על הפסילה הגורפת מבלי לנסות ולבדוק אפילו את האפשרות לשנות ביטוי זה או אחר. כל אלה מעידים על מניעיה האמיתיים של הרשות.

"על בסיס הפרסומת למג'יק נודלס בנינו בנטו מערכה שיווקית משלימה שכוללת בין השאר, תצוגות, מבצעים, ופעילות ענפה מתחת לקו כולם בכיכובו של צחי נוי. לפיכך אנו בוחנים כעת את האפשרויות המשפטיות והאחרות העומדות בפנינו ומנסים לאמוד את הנזק שייגרם במידה וברשות השנייה לא ירדו מהעץ והפרסומת אכן תיפסל לשידור".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by