בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נתי רביץ יככב בטלנובלה החדשה של HOT 
 
 
מערכת מיקסר

צוות הכוכבים הסופי של "מיכאלה" (שם זמני) כולל את רביץ, ניר לוי, שרון אלכסנדר, אפרת כהן ודורית לב-ארי - אליהם יצטרף, כמובן, הזוכה ב"אודישן הגדול"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נתי רביץ יככב בטלנובלה החדשה של ערוץ 3 - כך מתברר היום מפרסום הקאסט הסופי של "מיכאלה" (שם זמני), מספינות הדגל העתידיות של מותג HOT המתהווה.

והנה רשימת הכוכבנים שיתזזו על רקע התפאורה הזולה: נתי רביץ, אפרת כהן, ניר לוי, דורית לב-ארי, שרון אלכסנדר, רובי פורת שובל, יניב לוי, יונתן רוזן וחני נחמיאס (!). רביץ וכהן ישתבצו בתפקידים הראשיים, ויגלמו, בהתאמה, את יוני - מנהל חברת היי-טק (בסגנון גיל שווייד); ומיכאלה - זוגתו שתחייה לשעבר של יוני, שעברה תאונת דרכים ונכנסה לתרדמת, בדיוק לפני גירושיה המתוכננים מהמנכ"ל המסוקס. כפי שכבר אפשר להבין, הולך להיות שמח במיוחד.

ראוי לציין כי אל הקאסט הנבחר יצטרף או תצטרף הזוכה ב"אודישן הגדול", בהנחיית מיכל ינאי. "מיכאלה" צפויה לעלות מיד לאחר סיומו של "האודישן", במהלך חודש מרץ.

אקי אבני וזוגתו סנדי בר, שהיו אמורים לככב בטלנובלה, מצאו את עצמם בסופו של דבר בחוץ. הזוג אבני-בר, המתגורר בלוס אנג'לס, הגיע לארץ כדי להשתתף בצילומי התוכנית, ואולם תוך זמן קצר נמסר כי סנדי נופתה מהתוכנית לאחר שלא הצליחה לעבור את האודישן. ההודעה על אי-השתתפותו של אקי הגיעה יום אחר כך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by