בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צחי, אני אוהבת אותך 
 
 
מערכת מיקסר

דפנה ארד שולחת מכתב אהבה חושני לצחי נוי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צחוש.זו שוב אני. סלח לי על הכתמים השמנוניים שעל הדף, פשוט אני אוכלת את הנודלס הקסום שלך, והוא מטפטף ומלכלך את האצבעות שלי כשאני כותבת. בפעם האחרונה ששלחתי לך מכתב עוד היית באלו הדב בספר הג'ונגל. שיער חום כיסה את גופך השברירי. עיניך היו מאופרות והיה קשה מאוד לזהות אותך לולא היית מסתובב, ומול עיני לא היה נגלה התחת הלבן שלך, אותו למדתי להכיר מאסקימו לימון (עם שיפור מסויים בצורה של זנב מחוספס).

אז כתבתי לך מכתב ארוך מאוד, בישמתי אותו עם פנטה שוקטה, הוספתי קולאז' שגזרתי מהעיתון מהפרסומת של ספר הג'ונגל וצירפתי גם את התמונה של הדרכון שלי (שפג תוקפו כבר לפני 5 שנים, אבל לעזאזל, יש עיצומים). קראת אותו והחזרת לי מיד דואר רשום. הזמנת אותי, והו - כמה כיף היה לנו בג'ונגל בין עצי הבננה. זוכר? אמרתי לך שהיונה שחרבנה עליך תגרום לך למזל טוב, והמזל הטוב אכן הגיע.

מאז נפרדה דרכינו, אך המשכתי לעקוב אחרי הקריירה שלך. ראיתי אותך בחלומותיי, בסאלח שבתי, בפרסומות של שיטות מוזרות להרזיה ובשידורים חוזרים מהתקופה בה היית בערוץ הילדים. והשבוע, לראשונה, באמצע מבחן המשקל של המדינה (בו קיבלתי 126 ק"ג), ראיתי אותך בפרסומת שהיא חלק מקמפיין ששווה מיליון וחצי קילו. סוף סוף אתה לא מתבזה בתוך סטיגמות של גרגרן, מאחר, מתעכב ומלא בצלוליטיס בעכוז. ובכלל לא משנה לי שאתה מתעסק לי עם תאילנדיות מתחת לעיניים. סוף סוף אתה משחק תפקיד מכובד. לא גונבים לך את התהילה כל מני מומואים ובנציים. זה אתה כולך, צחי נוי נטו.

הפעם אתה לא מככב בלפני ואחרי של פרסומות להרזיה, אלא בלפני ואחרי של סאדו-מאזו עם תאילנדית פמיניסטית שמעמידה אותך במקומך. שבת למסך הטלויזיה שלי, צחי. עם פלסטר על המצח, צוואר מקובע, פנסים סגולים בעינים וג'ל בפוני. אותו צחי שלומיאל שאהבתי.

החדשות הנוראיות הגיעו, כמובן, מהר מאוד. לרגע קט חשבתי שמתבשל ביננו משהו, אך הלהבה כבתה והמציאות טפחה לנו על העורף. הרשות השנייה פסלה לשידור את ההזדמנות האחרונה שלנו להיות ביחד. אבל אל תיקח קשה את זה שאסור לשדר אותה יותר בערוץ 2 ובערוץ 10. ישנם ערוצים אחרים בממיר שלי, וכולם היו זוללים בשקיקה את הנודלס שלך.

ויש עוד יתרון: מהר מאוד עותקים פיראטיים של הפרסומת ירוצו באינטרנט, במטריקס, איפה שהחראות האלה מהצנזורה לא יוכלו לנו. אל תיתן לפמיניסטיות להגיד שהפרסומת נפסלה בעקבות היחס שלך, או של הקריין, לבחורה. היא נפסלה בגלל שהמסך הקטן לא יכול להכיל אותך! אתה בחור של סרטים כבדים יותר.

בעצם אני בעד שתתבע תתבע תתבע אותם! אל תשאיר אותם עם אגורה שחוקה על המנוש. תעשה כמו דודי אפל, תשתמש בעורך דין של או.ג'יי סימפסון, אל תעזוב אותי לבד. מאוד חשוב לי לאכול אותך בין הארוחות ולראות אותך באמצע החדשות. הצנזורה לא תהרוס לך את הקריירה התופחת. צחי, זכור את מילותיהם של ילדי קולחבש: "לא, לא, לעולם לא נכנע. כן, כן, בגדול נצא מזה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by