בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראייתם של 3 נערים נפגעה אחרי בילוי במסיבה 
 
 
מערכת מיקסר

שלושת הנערים, שבילו במועדון הפורום הבאר שבעי, סובלים מפגיעה חמורה בעיניהם. בית החולים סורוקה קישר בין הפגיעות לקרן הלייזר ששוטטה במסיבה. תלונה הוגשה נגד בעלי המועדון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלושה נערים שבילו במועדון הפורום הבאר שבעי סובלים מפגיעה חמורה בראייתם. השלושה, כמו גם בית החולים סורוקה, בו נבדקו, תולים את האשמה בקרן הלייזר ששוטטה במסיבה בה נכחו ביום ראשון שעבר, עת חגג המועדון את יום הולדתו ה-15 ואת חג החנוכה. צחי אברג'ל (15), מור נגר (15) ואבירן כהן (16) הגיעו, בנפרד, לבית החולים, שם קישרו בין המקרים והגישו תלונה במשטרת מרחב הנגב.

"ידיעות אחרונות" מדווח היום כי גורמים בבית החולים מוסרים שמדובר בעיוורון ובפגיעה בלתי הפיכה בכושר הראייה של השלושה. מפקד משטרת מרחב הנגב, תת ניצב חיים כהן, אמר אתמול כי המשטרה בודקת את התלונה. "אנחנו מבקשים תחילה לדעת על מה מבססים בבית החולים את המסקנה שהפגיעה היא מקרן הלייזר. נבדוק את המכשור, את התקנים ואת הרשיונות של אותה קרן".

אחד מבעלי הפורום, יוסי שוורץ, אמר אתמול ל"ידיעות": "קרנמי לייזר למיניהן פועלות בפורום כבר 15 שנה, ומדי ערב במאות אירועים שונים ברחבי הארץ. המכונה המדוברת נמצאת אצלנו שבעה חודשים, ולפני כן היתה במועדון בתל אביב. לא ידוע על פגיעה כלשהי מאותם קרני לייזר, לא בפפורום ולא בכל מועדון אחר. לכן אנחנו מאמינים שגם הפעם הפגיעה היא לא מקרן הלייזרץ. למרות זאת, אנחנו מוכנים לכל בדיקה של כל גורם ועד שיתבררו תוצאות הבדיקה אנחנו מפסיקים את הפעלת הקרן".

במשרד לאיכות הסביבה הודיעו היום (רביעי) כי לא תוקם וועדת חקירה לבדיקת השימוש בפנסי לייזר במועדונים. במשרד אמרו כי השימוש בפנסים במועדון ה"פורום" בבאר שבע היה לקוי ולכן אין צורך לבדוק את נושא השימוש בפנסים.

בסורוקה התקיים אתמול דיון מיוחד על עיוורון כתוצאה מפגיעת קרני לייזר. בבית החולים חוששים כי בימים הקרובים עלולים להגיע צעירים נוספים שנפגעו באותה מסיבה, כיוון שפגיעה בעין לא מורגשת מיידית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by