בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מסיבת בכורה למועדון ה-VOX 
 
 
מערכת מיקסר

הערב ייפתח המועדון החדש בשכונה, מהאנשים שהביאו את הסופהביט והתמר'ז לאונג'. דיסייפל הניו יורקי מגיע ל-TLV, בהפקה משותפת עם מועדון הלמון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הערב ייפתח חינגתית מועדון ה-VOX, שמסתמן כהבטחה הלבנה בתחום הלילה התל אביבי. עם עיצוב של הגרדניוז אילן פיבקו וקו-פרודוקציה בעלותית של טל אורון (סופהביט), קובי ווינר (תמר'ז לאונג') וחיים פנחס (דום), יש הרבה סיבות להמשיך ולהצטייד באופטימיות. כשמצרפים לפתיחה הזו את לידתם לפני חמש דקות של מועדוני הצופה והקוסמונאוט, מסתמן שמשהו מרענן בהחלט קורה כאן.

ערב הפציחה של ה-VOX יהווה גם את זינוק הבכורה של ליין הדגל, MainDay// 21st Century club music, בראשותו של B2, מעתה הרזידנט. אנשי המועדון מסרבים להיכנס להגדרות השלל המוסיקלי, אבל אם היינו צריכים להמר היינו מתחילים בהאוס-טקנו-אלקטרו, ונשפכים משם כיד הטובה עליהם. קונספטי אמנות חופשית מובטחים ע"י המארגנים, כמו גם מחירי אלכוהול סבירים והכניסה עולה 60 ₪. רח' יגיע כפיים 2.

ובכיוון אחר – שיתוף הפעולה בין ה-TLV ללמון מתרחב ונמשך. היום יגיע לנמל די.ג'יי דיסייפל הניו יורקי, בעוד הפקה מצוותת של שני המועדונים. ה(פ)רזידנטים לאקי לו ושלומי זידן יכינו את השטח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by