בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הנה המנחה הישראלית של פלייבוי 
 
 
מערכת מיקסר

נראה כאילו היא מתאמצת לשווק זהות מינית מטושטשת משהו, לא? והנה התמונות של שאר המתמודדות, לשם ההשוואה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מעיין
 מעיין   
מערכת מיקסר לא מתיימרת להבין את פרץ הג'נדר-בנדריות שנפל על קובעי ההחלטות בערוץ פלייבוי הישראלי, שבחרו את נגה שחר, מושבניקית צעירה (21) מבית הלל, כקריינית הרצף של הערוץ הפלייבויסטי הישראלי.

הבחירה, הכי-לא-אורית-פוקס ובעליל, הפתיעה את הצופים והשאירה מקום לקוות שבואה של נגה שחר הוא רק ההתחלה. לא שמנחה עם מעט לסבו-שיק מבטלת את מהותו של הערוץ או משנה את תוכן השידורים, אבל בכל זאת, יש מצב שקצת דימוי יופי אלטרנטיבי הוא בכל זאת התחלה של משהו. לא ברור מה.

שחר, שכאמור נראית מתאימה גם לקריין את הרצאתה של ג'ודית באטלר בישראל, גברה על 400 מתמודדות נלהבות וזכתה ב-25 אלף דולר ובכרטיס טיסה למסיבת ה-50 שנה לפלייבוי באחוזתו של יו הפנר, האיש והחלוק, בבברלי הילס. באותה המסיבה תתראיין שחר לגירסה האמריקאית של המגזין, מה שיכניס אותה, אמנם דרך עיתוני בית השימוש אבל בכל זאת, ל-12 מיליון בתים אמריקאיים.

שחר נבחרה ביום חמישי האחרון לתפקיד הנחשק, שעל פי הפרסומים העיקשים, לא כולל התפשטות מכל סוג שהיא. בשלב האחרון של התחרות ניצבו תשע מועמדות סופיות, שעברו סדנת משחק עם דליה שימקו, סדנת טיפוח עם מישל מרסייר וסיורים לאורכה ולרוחבה של המדינה הליברלית שלנו.

והנה כמה מועמדות מבטיחות הרבה יותר שנותרו בחוץ. חפשו את ההבדלים (צילומים: יניב אדרי):
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by