בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בעלה של בר רפאלי חי עם אישה אחרת 
 
 הבעל חי עם אשה אחרת. רפאלי   
 
מערכת מיקסר

הדוגמנית התחתנה לאחר שצה"ל סירב לדחות גיוסה. בתצהיר שהגיש לבית המשפט טוען בעלה הטרי כי הוא חי עם בת זוג אחרת מזה ארבע וחצי שנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני כחודשיים התחתנה בר רפאלי עם ארי ויינשטיין בן ה-41 בטקס צנוע. כנהוג, הצהיר ויינשטיין ברבנות כי הוא פנוי וגרוש מזה ארבע שנים. כעת מתברר שהוא אולי גרוש, אבל בהחלט לא פנוי. בתצהיר שהגיש ויינשטיין לבית המשפט המחוזי בתל אביב, טוען בעלה של רפאלי כי מזה ארבע וחצי שנים הוא מקיים מערכת יחסים עם חברתו, אורית איזנברגר, ואף מתגורר עמה בביתה.

התצהיר הוגש לבית המשפט כחלק מניסיון של אותה אורית איזנברגר לבטל עיקול על ביתה, לאור מערכת תביעות סבוכה שיש לה עם בעלה. פרקליטי הבעל טוענים, על פי הפרסום, כי בני הזוג מעולם לא התגרשו. איזנברגר מנסה, לטענתם, להוכיח תקפות גירושים, בעזרת הצהרתו של ויינשטיין, שמוגדר על ידם כ"חתן להשכיר".

"ידיעות אחרונות" מדווח היום כי ויינשטיין הגיש את התצהיר לבית המשפט לפני כחודש. בתצהיר אומר בעלה של רפאלי: "אורית ואני ידועים בציבור וחיים יחדיו בביתה שבהרצליה מזה ארבע שנים וחצי. הקשר ביני לבין אורית אינו צריך כלל הוכחה. אני חי עם אורית ואפילו ילדיי מנישואיי הקודמים מגיעים בקביעות לביתנו". בהצהרה שהגישה איזנברגר לבית המשפט היא טוענת כי בינה לבין ויינשטיין יש "אהבת אמת".

בסביבתה של בר רפאלי, שהתחתנה עם ויינשטיין לאחר שצה"ל סירב לדחות את גיוסה, מסרבים להגיב. "אנחנו לא מגיבים על כלום" אמרה ל"ידיעות אחרונות" אמה של בר, ציפי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by