בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשיפה: הבלוג של גדי אינפלד 
 
 
מערכת מיקסר

תחת הכותרת "החיים אחרי קחי אותי שרון" מספר אינפלד על חוויותיו האישיות כמיני-סלב. סקופ נוסף: אינפלד ניהל טרם פרסומו בלוג בשם "זיין בעל כורחו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הבלוג הנושן של אינפלד
 הבלוג הנושן של אינפלד   
"להיות 'מיני-סלב' כמו שאני כרגע, זה כאילו קיבלת בונוס במשחק מחשב וכעת כל המכות שלך חזקות פי שתיים. מה זאת אומרת? כולם מחייכים אליך, כולם נחמדים אליך, החל מהמוכרת בסופר וכלה בסלקטור במסיבה. בצילומים של התוכנית האחרונה, חמישי בלילה, רן תלם (אחד מיועצי התוכנית) ניסה להסביר לי את העניין הזה - 'גם כשהם לא זוכרים מאיפה הם מכירים אותך, הם עדיין מחייכים אליך..' והוסיף איזו דוגמא לגבי טיסות ושדות תעופה. באותו הלילה זה נשמע לי תמוה ולא הגיוני, היום אני מבין אותו לגמרי".

גדי אינפלד, האיש והאגדה, פיינליסט "קחי אותי שרון", מנהל בלוג אישי וחושפני ב"ישראבלוג". הבלוג של אינפלד, שעוד נמצא בחיתוליו (3 פוסטים – אבל תוך יומיים), עוסק בינתיים בהתמודדות של הידוען השמח עם מיצובו כסלב בהתהוות.

בצורה מפתיעה משהו, הבלוג כתוב בצורה קולחת ומנוסחת, ומאשש דבר שהיה כבר ידוע: אינפלד – סטודנט, ברמן וכתב מתחיל בעיתון "רייטינג" – הוא האינטלגנטי והמרענן ביותר מקרב יוצאי "קחי אותי שרון". כרגע עומד הקאונטר של הבלוג על 280+ כניסות. סביר להניח שבתוך זמן קצר תתפשט השמועה כאש בשדה הבלוגוספירה, והמספרים כבר יראו משהו אחר לגמרי.

בשיחה עם מיקסר מאשר אינפלד כי הוא עומד מאחורי הבלוג, וכי לא מדובר במתחזה מתוחכם. "אני כותב ב'רייטינג' בעיקר על טלוויזיה, כשהמטרה שלי היא בסופו של דבר טור אישי", הוא אומר. "לקחתי בחשבון שהבלוג יתפרסם, אבל אני מקווה שזה יעזור לי להגשים את החלום ולהיות כתב".

"הרבה יותר כיף לכתוב כשאתה יודע שיש אנשים שקוראים אותך. הבלוג יכול לשרת אותי כל עוד אני לא יכול לכתוב בעיתון את כל מה שבא לי מהבטן. אני מקווה שאנשים יקראו את זה ושמישהו יעשה מזה משהו. אני לא מתכוון לפרסם שם עם מי הייתי ומה עשיתי, דברים מלוכלכלים כאלה, אלא דעות, מחשבות ורעיונות שלי".

עד כה, החשיפה האישית המעניינית ביותר בכל הסיפור היא שאינפלד כבר ניהל בלוג בעברו האנונימי. "תאמינו או לא, הייתי אחד מכם לפני זמן לא רב", כותב אינפלד. "ניהלתי בלוג, קראתי אחרים, הגבתי וקיבלתי תגובות, היה סבבה". את הבלוג הישן שלו סגר, לדבריו, בגלל השתתפותו בתוכנית, וכעת הוא חוזר כבלוגר מן המניין.

מקורות יודעי בחש מספרים למיקסר כי אינפלד, בעברו הבלוגי, התכנה בשם "Gatinio". בלוגו ענה לשם "זיין בעל כורחו", לא יותר ולא פחות, וזכה להצלחה מסוימת בביצה. שורת הפתיחה של הבלוג היתה: "סיפורו של ילד יפה חכם ורגיש, שהפך לזיין ציני שלא מסוגל להתאהב, מנסה למצוא את הדרך בחזרה, ומקווה שהחבל המקשר עדיין לא ניתק. סיפורי סקס מהעבר, ואם יהיו עוד, אז גם מההווה, לצד פילוסופיות חיים ופסיכולוגיה בגרוש".

אינפלד מחק את הבלוג שלו, ואולם חפירה מאומצת של מיקסר בארכיוני רשת מעלי אבק הצליחה לדלות עמוד שמור מתוך היומן המקוון. הפוסט המדובר עוסק, הפלא ופלא, בתיאור דייט של גדי עם בלונדה מבת ים.
 
"פתחתי את הבלוג חודשיים לפני שהגעתי לתוכנית", הוא אומר למיקסר. "לא סיפרתי על התוכנית לאף אחד, לא רציתי שיקשרו. כשקלטתי את הפוטנציאל ואת מה שהולך לקרות בעקבות התוכנית, הפראנויות גרמו לי לסגור אותו". הוא מספר כי היסס מאוד לפני שפתח את הבלוג החדש, הגלוי, אבל "הצורך לכתוב גבר על הכל".

"החלטתי לחצות את הקווים ולחזור לפה, בגודל טבעי", כותב אינפלד בבלוג. "ושלא תבינו לא נכון, אתמול בלילה היה לי קשה להרדם במחשבה שאולי עשיתי טעות וכמעט קמתי לסגור את הבלוג הזה בטרם קם לחיי. אבל אז חשבתי שבינתיים לא כתבתי שום דבר שיכול לגרום לי נזק של ממש, ושאין לי מה להתבייש באהבה שלי לכתיבה וברצון שלי לשתף אחרים במחשבות שלי וברעיונות שלי דרך הכתיבה. כל עוד לא יהיה לי טור אישי באחד העיתונים הגדולים בארץ, אני אסתפק בבלוג".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by