בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרס לנדאו יוענק לברי סחרוף 
 
 הנסיך. סחרוף(מתוך האתר הרשמי)   
 
מערכת מיקסר

הוגדר כנסיך הרוק האלטרנטיבי בישראל. גם ענבל פינטו, מיקי גורביץ ואיתן גרין בין הזוכים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרס לנדאו לאמנויות הבמה, שמוענק על ידי מפעל הפיס, יוענק ב-22 בינואר לשישה אמנים מתחומים שונים, בסכום כולל של כחצי מיליון שקל.

בקטגורית המוזיקה הישראלית יוענק הפרס לברי סחרוף, שעל פי השופטים "תקליטו האחרון 'האחר', הציב סטנדרטים חדשים ברוק המקומי וחיזק את מעמדו כ'נסיך הרוק האלטרנטיבי בישראל'".

בקטגורית המחול יוענק הפרס לכוריאוגרפית ענבל פינטו ה"מצטיינת בדמיון מרהיב, מקוריות ויכולת לשלב עיצוב ייחודי בשפת תנועה אופיינית. עבודתה מעשירה את המחול הישראלי על כל גווניו".

פרס הבימאי בתיאטרון יוענק השנה למנהל האמנותי של תיאטרון החאן, מיקי גורביץ' שעל פי השופטים "המחזות אותם הביא לבמה כיוצר וההצגות שהביא כמנהל אמנותי הביאו אותו ואת התיאטרון החאן למקום בו הוא נמצא היום – תיאטרון של איכות, אמירה ואופי ישראלי אותנטי".

פרס הקומפוזיציה יוענק למלחינה בטי אוליברו "על הבנתה החודרת במילים שאותן היא מלחינה ועל דרכה המקורית והנועזת בבואה לשלב את לשונה המוסיקלית הייחודית עם מסורת המוסיקה העכשווית והמוסיקות העתיקות, העממיות והריטואליות".

איתן גרין יקבל את הפרס בקטגוריית טלוויזיה וקולנוע עלילתי בשל "תרומתו הבלעדית היוצרת והחינוכית גם יחד לקולנוע הישראלי. גרין, הקים דור של תסריטאים ויוצרים המהווים כיום חוט השידרה של התעשייה".

ניסים מוסק יקבל את פרס הקולנוע הדוקומנטרי על "יצירתו המקורית, העקבית וארוכת השנים שמעלה את הנושאים העומדים בליבה של ההוויה הישראלית. בסגנונו האישי והמיוחד הוא יורד לפרטים, אינו מתפשר ומציב בפנינו מראה שאינה מחמיאה אך מחכימה ואוהבת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by