בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אקי אבני: תקעו לנו סכין בגב 
 
 
מערכת מיקסר

אקי וסנדי זועמים על מפיקי הטלנובלה החדשה של ערוץ 3. בראיון ל"פנאי פלוס" אמר אבני: "משתמשים בנו. זה היה תרגיל יחסי ציבור מתוכנן מראש"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חודש אחרי החגיגה התקשורתית סביב ההשתתפותם-שבוטלה באופרת הסבון החדשה של ערוץ 3, יוצאים אקי אבני וסנדי בר להגן על כבודם. לפני כחודש פורסמו ידיעות על הגעתו ארצה של הזוג אבני-בר לקראת השתתפות בטלנובלה החדשה של חברות הכבלים ("מיכאלה" - שם זמני). כעבור ימים ספורים פורסם כי סנדי לא עברה את האודישנים, ולמחרת דווח כי גם אקי לא ישתתף בתוכנית.

עם שוך הבושה, ואחרי שעיכלו את אשר התחולל, החליטו בני הזוג שהגיע הזמן להעמיד את הדברים על דיוקם ולחשוף את האמת, כפי שהם רואים אותה, בראיון למגזין "פנאי פלוס". בראיון, שמתפרסם בגיליון האחרון של השבועון, אומר אבני כי ההפקה של הטלנובלה, ובראשה המפיק דני פארן, נהגה כלפיו בצורה מחפירה.

"פארן יצא לתקשורת עם סקופ שסנדי לא עברה את האודישן", אמר אבני. "זה מרתיח שהוא ממשיך להשתמש בנו. עושה רושם שזה היה תרגיל יחסי ציבור מתוכנן מראש, שאמר 'בוא נקנה שני כרטיסי טיסה לסנדי ולאקי, נביא אותם לכאן, נוציא איזו בועה לתקשורת. אם הם עושים את זה - נהדר, ואם לא - יש לנו סקופ נהדר'".

אבני מדגיש כי הסיכומים היו ברורים, ועל פיהם סנדי והוא מגיעים לביקור פרטי בארץ, במסגרתו יחלו לעבוד על הטלנובלה החדשה. "לפני כחודש התחלנו במו"מ עם פארן, שנבוא לארץ לבדוק אפשרות לעשות טלנובלה. בלב כבד עשינו את זה. חתמנו איתו על הסכם עקרונות, שאנחנו באים לארץ לגלם את הזוג המרכזי בסידרה 'מיכאלה', שותפים לתהליך הליהוק ולהתאמת השחקנים אלינו, ובסופו של דבר חותמים על חוזה. כל זה רחוק מעיני התקשורת. באנו לביקור פרטי, ללא יחסי ציבור וללא עיתונות, להתחיל תהליך של עבודה".

לטענתו של אבני, התנהלותו של פארן מהווה "סכין בגב". לדבריו, "יום אחרי שחזרנו ללוס אנג'לס, קראנו בעיתונים את מה שנאמר לתקשורת. זה הכי לא מכובד, הכי גועל נפש. המחיר של הסקופ המפוקפק הזה הורס לסנדי עבודה".

"עוד לפני שנחתנו כבר היו כתבות בעיתונים על כך שאנחנו באים לשחק בטלנובלה", ממשיך אבני לגולל באוזני "פנאי פלוס". "...כל הפרטים של החוזה, סכומי הכסף שנקבל, איזה תפקידים, כמה זמן נצטרך להיות בארץ. נורא התעצבנתי, וביום שנחתנו בארץ היתה לי שיחה נוקבת איתו. זה לא עזר כנראה, כי באודישנים למחרת בתל אביב היו צלמים וטלוויזיה וצוותים, ואף לא אחד שיגיב על העניין".


אקי אומר כי הוא נגעל מההתנהגות של המפיקים. "זה סכין בגב... בכל יום יוצאים פירסומים לעיתונים ולטלוויזיה". לדבריו הוא פנה בנושא לפארן אולם תמיד זכה לתגובה בנוסח 'אני לא יודע איך זה קרה'".

לטענת אקי אין מצב שסנדי לא עברה את האודישנים. מעבר לכך, הוא טוען, פארן הציע לה סדרה משלה. "הוא בא אלינו למלון בתל אביב בסופשבוע ואמר: 'יש לי הרגשה ש'מיכאלה' זה לא בדיוק הדבר הנכון לסנדי. אני רוצה להציע לה לוותר על 'מיכאלה', וב-2005 אושיב צוות שיתפור חליפה למידותיה, סידרה שתיכתב במיוחד בשבילה'".

פארן עצמו מכחיש את הפרסומים, וטוען כי לא היו סיכומים שכאלו, ובוודאי שלא סוכם על ביקור פרטי. בנוגע לתחושותיהם של בני הזוג, אומר פארן: "אני חושב שהם כוכבים גדולים. כל מה שהעיתונאים חיפשו בתחום הרגש, זה חוסר הבנה טוטאלי לגבי המהלכים המקצועיים שסוכמו בין הצדדים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by