בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפרודיג'י נשבעים שהאלבום בדרך 
 
 
מערכת מיקסר

ליאם האולט מספר על הסאונד של האלבום, על עבודה עם פיצ'ס ומבטיח שהפעם זה באמת יוצא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר שש שנים של שקט יחסי, מבטיחים הפרודיג'י שהאלבום החדש באמת יוצא. "האלבום מתוכנן ליוני-יולי 2004, הוא באמת ייצא הפעם. אנחנו לא צוחקים", אומר הזמר ליאם האולט ל- nekozine.co.uk. "אני חושב שאנשים יהיו מופתעים כשהם ישמעו את האלבום", הוא מוסיף. "אני רוצה שהם יגידו 'פאק, זה הפרודיג'י? לא ציפיתי לזה'".

"זה אלבום שונה. הוא נשמע סקסי יותר. הטרקים שעשיתי נשמעים כמוני, הם נשמעים כמו הפרודיג'י, אבל למרות שהם פאנקיים בגישה, הם לא בקטע של 'נצרח לכם אותם לגרון'. יש לו יותר ביטים והפקה מלוכלכת ברמה של רחוב".

הפרודיג'י לא הוציא אלבום אולפן מאז "Fat of the land" שיצא ב-97'. ב-99' הוציא האולט את אלבום המיקסים "The Dirtchamber Sessions Vol.1", הסינגל "Baby's Got a Temper" יצא ב-2002.

"אחרי הסינגל, לא הייתי מרוצה מהאלבום", מספר האולט, "הרגשתי כאילו נלכדתי באיזו נוסחה שכבר העלתה עובש. אני מרגיש שבדיעבד, זו הפעם האחרונה שיכולתי לכתוב אלבום כזה. זה העיר אותי באיזה שהוא מובן".

האולט חשף גם שההרכב התחיל להקליט עם פיצ'ס, למרות ששיתוף הפעולה עוכב בגלל עבודתה על האלבום החדש שלה. "התחילו ויברציות חיוביות, אבל אחר כך זה לא עבד יותר. אני אוהב אותה, היא מגניבה, היא הדבר האמיתי. היא הייתה בלחצים עם האלבום שלה, לא היה לה זמן להקליט איתנו ולעבוד עוד על הרצועה".

טרם נחשף שמו של האלבום, אבל הוא מוקלט כבר שנים תחת הכותרת הזמנית "Always Outnumbered, Never Outgunned".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by