בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בלוויין שוקלים למכור את ערוץ הסרטים הישראלי 
 
 
מערכת מיקסר

לאור העובדה שנדרשת השקעה של 200 מיליון שקל על מנת להמשיך את פעילותה של YES. מבטיחים: לא נוריד ערוצים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הצרות של חברת הלוויין נמשכות. לאחר הפרסומים של הצורף בהשקעה גדולה על מנת להמשיך את פעילותה, והעובדה שאם לא ייעשה כן החברה עשוייה להמצא על סף קריסה, מתברר כי ב"בזק" לא ממש אוהבים את רעיון ההשרעה הבלתי נגמרת, ובנוסף אין יותר הנחות ממועצת הכבלים והלוויין.

בעוד שבועיים יתבקש דירקטוריון "בזק" לאשר תוכנית להזרמת עוד 200 מיליון שקל לחברת הלוויין בשנתיים הקרובות, לאחר שהתברר כי קיימים פערים בין התוכנית העיסקית שהציגה החברה באמצע 2003 לבין הישגיה בפועל.

ב"בזק" לא ממש אוהבים את ההשקעה הבלתי נגמרת, בעיקר נוכח העובדה שהסוף לא נראה באופק.
שלמה לירן, מנכ"ל YES הקודם,שעזב את החברה בחודש שעבר, אמר ל"מעריב" כי החברה זקוקה לפחות לחצי מיליון מנויים כדי שתוכל להתחיל להחזיר את חובותיה. כיום יש לחברה כ-410 אלף מנויים, וקצב הגיוס עומד על 2000 מנויים נטו בחודש, כך שהיעד נראה במרחק שנות אור.

בנוסף, הודיע היו"ר החדש של מועצת הכבלים והלוויין, יורם מוקדי, אמר כי תם עידן ההנחות ל-YES. על פי מוקדי, החברה זכתה להנחות כל עוד היא הייתה בשלבי חדירה לשוק, על מנת לעזור לה לבסס את מעמדה בתחרות מול הכבלים, אולם כעת אין מקום יותר לעזרה שכזו. "עד היום היו לה חיים קלים, אבל היא גדלה ועברה את קו 400 אלף המנויים" מבהיר מוקדי ל"מעריב".

נוכח המצב הקשה ייתכן כי בקרוב תאלץ החברה לוותר על חלק מהערוצים החדשים אותם השיקה רק לאחרונה, ובהם ערוץ ניקולודיאן לילדים, ערוץ בייביז לפעוטות, ערוץ הריאליטי וערוץ הקולנוע הישראלי. על פי הדיווחים תיתכן גם מכירת ערוץ הקולנוע הישראלי החדש, ועד כה נרשמו שני משקיעים מתעניינים: משה אדרי, מבעלי ה"סינמה סיטי" ועופר עסיס, בעלי ערוץ "מיוזיק בוקס". במידה ואכן ימכר הערוץ הוא ישווק גם לחברות הכבלים ולא יהווה עוד ערוץ ייחודי ללוויין.

ב-YES אומרים כי החברה "לא תפגע בשום פנים ואופן בהשקעה בתוכן, וההשקעה תמשך למרות המצב הכלכלי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by