בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האישה השמנה מתחילה לשיר 
 
 הסינגל של מקמנוס. עושה היסטוריה   
 
ניר נון נוה

מישל מקמנוס, הזוכה הגדולה - תרתי משמע - של תחרות הפופ איידול שוברת שיאים. איך 95 ק"ג על זמרת אחת מצליחים למכור יותר מאי פעם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מישל מקמנוס, הזוכה הגדולה והמדוברת ביותר בתחרות פופ איידול הבריטית של 2003, המקבילה ל"כוכב נולד" של רשת ITV הבריטית, הראתה לכולם שהיא גדולה מהחיים, תרתי משמע. עכשיו היא נכנסה גם לספר השיאים של גינס.

כשנכנסה מקמנוס לתוכנית היו לא מעט הרמות גבה בקרב בכירים בתעשיית המוסיקה והטלויזיה. עם כל הכבוד לעובדה שיש לה קול לא רע, מישל בת ה-23 סוחבת משקל של 95 ק"ג של משקל. כבר בשלב האודישנים נחרד פיט ווטרמן, חבר בצוות השופטים, טען שאסור לקבל אותה בשל האימג' האנטי-פופי שלה והודיע לכל העולם שהסיכוי שלה להיות כוכבת פופ הוא ''בדיחה''.

בדיחה או לא, אחרים בצוות השופטים דווקא חשבו שיש מקום להביא דמות פחות פלסטית מהרגיל, ומישל התקבלה לתחרות. ואז זה התחיל. למרבה הפליאה, ולתדהמתם של מפיקי התוכנית, מישל שרדה שבוע אחרי שבוע. תחילה עלתה טענה כי מדובר בתמיכה מאסיבית של הצופים מסקוטלנד, אבל מישל המשיכה לשרוד והגיעה עד לגמר הגדול. בסוף דצמבר היא מצאה את עצמה לבדה במערכה מול צעיר אחר, מרק רודס, רזה בהרבה, יש לציין.

למרבה התדהמה היא זכתה בתחרות הגדולה, עם לא פחות מ-10 מיליון הודעות SMS שתמכו בה. המלעיזים למיניהם, ובהם אותו פיט ווטרמן, טענו שהזכייה מראה לא בהכרח על האיכות הקולית של מישל, אלא על רגשי החמלה והרחמים העצומים שיש בקרב הציבור הבריטי לפצצה שעלתה לבמה. מישל עצמה אמרה שמדובר בדבר הטוב ביותר שקרה לה מעולם, ושהיא גאה לנצח, למרות ובזכות משקלה.
 
בשבוע שעבר יצא הסינגל של מישל - שהפקתו הוענקה לה כפרס על זכייתה בתחרות. בסוף השבוע התפרסמו נתוני המכירות: הסינגל של מישל, "All This Time", זינק היישר למקום הראשון בבריטניה.

מישל עשתה היסטוריה פעמיים: היא גם הזמרת הסקוטית הראשונה שהגיעה היישר למקום הראשון במצעד הבריטי וגם אוחזת כעת כסינגל הבכורה הנשי שזכה לקצב המכירות המהיר ביותר בהיסטוריה של הפופ הבריטי.

בימים אלו כבר החלה מקמנוס לעבוד על האלבום המלא, והיא מאושרת עד הגג. ''זו הרגשה מדהימה. להגיע למקום הראשון במצעד היה הדבר החשוב ביותר עבורי'', היא אומרת. וכשהבריטים מוציאים את הארנק וקונים בהמוניהם את הסינגל של "השמנה מפופ איידול", כפי שמרבים לקרוא לה בצהובונים בבריטניה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by